James Fullarton Publika i popularnost na ArtsDot.com

1946

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika James Fullarton na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

James Fullarton: brojke u nekoliko redova

Winter Landscape je zvijezda: 100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 25% svih pregleda za James Fullarton. Sljedeći su Self Portrait 3 i Summer Blossom. Zajedno, stranica umjetnika (300 posjeta) i djela (400 posjeta) čine ukupno 700 posjeta. Najbolji mjesec: Srp. 2026 (700 posjeta). Posjeti favoriziraju Nježno umiješana paleta (Harmonija boja), pri čemu je to 75% posjeta nasuprot 38% kataloga.

James Fullarton: 4 djela koja ljudi prvo pogledaju

Svako djelo u nastavku otvorili su stvarni posjetitelji na ArtsDot.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Prvo mjesto zauzima najposjećenije djelo umjetnika James Fullarton.

  1. Winter Landscape 1 Winter Landscape 100 posjeta · 25,0%
  2. Self Portrait 3 2 Self Portrait 3 100 posjeta · 25,0%
  3. Summer Blossom 3 Summer Blossom 100 posjeta · 25,0%
  4. Poppies and Cornflowers 4 Poppies and Cornflowers 100 posjeta · 25,0%

Kada ljudi posjećuju stranicu James Fullarton?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Tablica podataka
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 2026300400
Kol. 202600
Ruj. 202600

Kada se gledaju djela umjetnika James Fullarton?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koja su najpopularnija djela umjetnika James Fullarton mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Tablica podataka
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Self Portrait 2000000000000
Self Portrait 7000000000000
Self Portrait 8000000000000
Hans Meidner000000000000
Self Portrait 5000000000000
Self Portrait 4000000000000
Self Portrait 300000000010000
Self Portrait 9000000000000
Poppies and Cornflowers00000000010000
Self Portrait 6000000000000

Govori li publika umjetnika James Fullarton kojim jezikima?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Koliki su dnevni posjeti umjetniku James Fullarton i za sljedeća tri tjedna?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Tablica podataka
DanBroj posjeta
Pon 21 Ruj.0
Uto 22 Ruj.0
Sri 23 Ruj.0
Čet 24 Ruj.0
Pet 25 Ruj.0
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis. (prognoza)0
Uto 13 Lis. (prognoza)0
Sri 14 Lis. (prognoza)0
Čet 15 Lis. (prognoza)0
Pet 16 Lis. (prognoza)0
Sub 17 Lis. (prognoza)0
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)0
Uto 20 Lis. (prognoza)0
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)0
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0

Što ljudi pitaju o James Fullarton

Koje djela James Fullarton ljudi najčešće otvaraju?

Prvo je Winter Landscape, s 100 posjeta ili 25% pregleda. Iznad njega rangirano je 4 djela.

Kolika je publika James Fullarton na ArtsDot.com?

700 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 300 posjeta stranici umjetnika i 400 posjeta njegovim djelima.

Koja djela James Fullarton najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?

Djela s oznakom Nježno umiješana paleta (Harmonija boja) čine 75% posjeta, iako su 38% kataloga.