István Nagy Statistika posjeta i najgledanija djela

1873 – 1937

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika István Nagy na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Kratka verzija za István Nagy

Ljudi otvaraju Newspaper Reader češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika István Nagy: 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 5% svih pregledanih djela. Swiss-capped Self-portrait i Reader dopunjuju postolje. István Nagy je ukupno privukao 4.000 posjeta, od čega 500 na stranici umjetnika, a 3.500 na samim djelima. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 3.400 posjeta. Posjeti podijeljene prema računala (90%) i telefoni (10%). Jedan stil se izdvaja: Tamno (Luminancija) bilježi 47% posjeta, iako čini samo 30% kataloga.

Top 10: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika István Nagy

Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 10 djela umjetnika István Nagy najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.

  1. Newspaper Reader 1 Newspaper Reader 200 posjeta · 4,7%
  2. Swiss-capped Self-portrait 2 Swiss-capped Self-portrait 200 posjeta · 4,7%
  3. Reader 3 Reader 200 posjeta · 4,7%
  4. Drinking Girl 4 Drinking Girl 200 posjeta · 4,7%
  5. On A Waterfront 5 On A Waterfront 200 posjeta · 4,7%
  6. Little Girl 6 Little Girl 100 posjeta · 2,3%
  7. Hill Landscape 7 Hill Landscape 100 posjeta · 2,3%
  8. Autumn In Bakony 8 Autumn In Bakony 100 posjeta · 2,3%
  9. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 9 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 posjeta · 2,3%
  10. Cows Between Trees 10 Cows Between Trees 100 posjeta · 2,3%

Koliko je popularna stranica István Nagy, mjesec po mjesec?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 2026100100
Srp. 20262003.200
Kol. 2026100200
Ruj. 202600
Lis. 20261000

Koliku pozornost djela István Nagy dobivaju ukupno?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Kako se najpopularnija djela umjetnika István Nagy uspoređuju tijekom godine?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
UjeloStu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026Lis. 2026
Transylvania Landscape -000000000000
Little Girl000000000000
Little Boy000000000000
Old Woman00000000100000
Self-portrait -000000000000
Drinking Girl00000000200000
Self-portrait -000000000000
Little Girl With A Dolly00000000100000
Little Girl With Yellow Bab…000000000000
Meadow In Sunset000000000000

Telefoni, tableti ili računala: kako se gleda István Nagy?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
UređajBroj posjetaPodijeli
računala3.60090,0%
telefoni40010,0%

Na kojim jezicima se čita István Nagy?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
JezikBroj posjetaPodijeli
Engleski100100,0%

Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku István Nagy i kakva je prognoza?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
DanBroj posjeta
Ned 18 Lis.0
Pon 19 Lis.0
Uto 20 Lis.0
Sri 21 Lis.0
Čet 22 Lis.0
Pet 23 Lis.0
Sub 24 Lis.0
Ned 25 Lis.0
Pon 26 Lis.0
Uto 27 Lis.0
Sri 28 Lis.0
Čet 29 Lis.0
Pet 30 Lis.0
Sub 31 Lis.0
Ned 1 Stu.0
Pon 2 Stu.0
Uto 3 Stu.0
Sri 4 Stu.0
Čet 5 Stu.0
Pet 6 Stu.0
Sub 7 Stu.0
Ned 8 Stu. (prognoza)0
Pon 9 Stu. (prognoza)0
Uto 10 Stu. (prognoza)0
Sri 11 Stu. (prognoza)0
Čet 12 Stu. (prognoza)0
Pet 13 Stu. (prognoza)0
Sub 14 Stu. (prognoza)0
Ned 15 Stu. (prognoza)0
Pon 16 Stu. (prognoza)0
Uto 17 Stu. (prognoza)0
Sri 18 Stu. (prognoza)0
Čet 19 Stu. (prognoza)0
Pet 20 Stu. (prognoza)0
Sub 21 Stu. (prognoza)0
Ned 22 Stu. (prognoza)0
Pon 23 Stu. (prognoza)0
Uto 24 Stu. (prognoza)0
Sri 25 Stu. (prognoza)0
Čet 26 Stu. (prognoza)0
Pet 27 Stu. (prognoza)0
Sub 28 Stu. (prognoza)0

István Nagy: brzi odgovori

Koje je djelo najgledanije kod István Nagy?

To je Newspaper Reader: 200 posjeta, što je 5% pregleda umjetnika István Nagy. Gornja lista obuhvaća sve do 10. broja.

Koliko posjeta ima István Nagy?

4.000 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 500 na stranici umjetnika, a 3.500 na pojedinačnim djelima.

Gledaju li ljudi István Nagy na mobitelu ili na računalu?

Obje: podjela posjeta prema računala (90%) i telefoni (10%); računala vodi s 90%.

Postoji li vrsta djela István Nagy koju ljudi više preferiraju?

Da, Tamno (Luminancija): 47% posjeta za 30% kataloga.