Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Hendrik Gerritsz Pot na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Hendrik Gerritsz Pot
Ljudi otvaraju Portrait Jakob van de Merckt češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Hendrik Gerritsz Pot: 100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 50% svih pregledanih djela. Portrait of a Woman in Black and a Large Cartwheel Ruff, Holding a Glove dopunjuju postolje. Hendrik Gerritsz Pot je ukupno privukao 1.400 posjeta, od čega 1.200 na stranici umjetnika, a 200 na samim djelima. Trend blago opada: 67% manje posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 1.000 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Tamno (Luminancija) bilježi 100% posjeta, iako čini samo 60% kataloga.
Top 2: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Hendrik Gerritsz Pot
Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 2 djela umjetnika Hendrik Gerritsz Pot najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
Koliko je popularna stranica Hendrik Gerritsz Pot, mjesec po mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 800 | 200 |
| Kol. 2026 | 300 | 0 |
| Ruj. 2026 | 100 | 0 |
Koliku pozornost djela Hendrik Gerritsz Pot dobivaju ukupno?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koji stilovi djela privlače posjetitelje umjetnika Hendrik Gerritsz Pot?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 60,0% | 100,0% |
| Meka sjena | 26,0% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 12,0% | 0,0% |
| Svijetla ravnoteža | 2,0% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 56,0% | 50,0% |
| Suptilne boje | 24,0% | 50,0% |
| Uravnotežena mekoća | 16,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 4,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 89,7% | 100,0% |
| Tamni tonovi | 7,7% | 0,0% |
| Neutralne boje | 2,6% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 60,0% | 50,0% |
| Uravnoteženo | 36,0% | 50,0% |
| Živopisno | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 22,0% | 0,0% |
| Nježan | 30,0% | 50,0% |
| Uravnotežen | 14,0% | 50,0% |
| Upečatljiv | 14,0% | 0,0% |
| Izjava | 20,0% | 0,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 2,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 6,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 12,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 46,0% | 50,0% |
| Ujednačena paleta boja | 34,0% | 50,0% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Hendrik Gerritsz Pot uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Anna Hooftman (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Jean Fontaine (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Officers of the Civic Guard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Andries Hooftma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| portrait of a gentleman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry Company in a Brothel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a man dressed a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Officers of the Civic Guard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Merry Company at Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se čita Hendrik Gerritsz Pot?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Hendrik Gerritsz Pot i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 100 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 200 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 200 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
Hendrik Gerritsz Pot: brzi odgovori
Koje je djelo najgledanije kod Hendrik Gerritsz Pot?
- To je Portrait Jakob van de Merckt: 100 posjeta, što je 50% pregleda umjetnika Hendrik Gerritsz Pot. Gornja lista obuhvaća sve do 2. broja.
Koliko posjeta ima Hendrik Gerritsz Pot?
- 1.400 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 1.200 na stranici umjetnika, a 200 na pojedinačnim djelima.
Postoji li vrsta djela Hendrik Gerritsz Pot koju ljudi više preferiraju?
- Da, Tamno (Luminancija): 100% posjeta za 60% kataloga.