Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Harry Bush na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Harry Bush na prvi pogled
U posljednjih dvanaest mjeseci, Interior of Barracks, 17 A. A. Coy, North Queensferry je bio/la najgledanije djelo umjetnika Harry Bush na platformi ArtsDot.com: 100 posjeta, što iznosi 50% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi The Christmas Tree. Ukupno je zabilježeno 6.400 posjeta umjetniku Harry Bush: 6.300 posjeta stranici umjetnika i 100 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Pažnja je malo opala: broj posjeta smanjio se za 29%, s Ruj. 2026 na Lis. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 4.800 posjeta. Korisnici pregledavaju na telefoni (73%),računala (20%) i tableti (6%). Posjetitelji naginju prema Tamno (Luminancija): 50% posjeta odnosi se na djela koja čine 17% umjetnikovog kataloga.
2 najgledanijih djela umjetnika Harry Bush
Ovo je 2 djela umjetnika Harry Bush koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.
Koliko ljudi posjećuje stranicu Harry Bush svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 0 |
| Srp. 2026 | 4.700 | 100 |
| Kol. 2026 | 300 | 0 |
| Ruj. 2026 | 700 | 0 |
| Lis. 2026 | 500 | 0 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Harry Bush?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju posjetitelji umjetnika Harry Bush?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 16,7% | 50,0% |
| Meka sjena | 16,7% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 66,7% | 50,0% |
| Svijetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 0,0% | 0,0% |
| Suptilne boje | 50,0% | 50,0% |
| Uravnotežena mekoća | 33,3% | 50,0% |
| Jasna prisutnost boja | 16,7% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 16,7% | 50,0% |
| Uravnoteženo | 66,7% | 50,0% |
| Živopisno | 16,7% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 16,7% | 0,0% |
| Nježan | 50,0% | 50,0% |
| Uravnotežen | 16,7% | 50,0% |
| Upečatljiv | 16,7% | 0,0% |
| Izjava | 0,0% | 0,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 0,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 33,3% | 50,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 33,3% | 50,0% |
| Ujednačena paleta boja | 33,3% | 0,0% |
Koji se radovi umjetnika Harry Bush najviše gledaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Christmas Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bombed House, Merton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Corner of Merton, 16 Augu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Barracks, 17 A.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| December Sunshine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Laggard Leaves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
S kojih uređaja posjećuju Harry Bush?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| telefoni | 4.700 | 73,4% |
| računala | 1.300 | 20,3% |
| tableti | 400 | 6,2% |
Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Harry Bush?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Češki | 300 | 60,0% |
| Engleski | 100 | 20,0% |
| Španjolski | 100 | 20,0% |
Koliko posjeta dnevno ostvaruje Harry Bush i što slijedi?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sub 17 Lis. | 100 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 100 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 100 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Harry Bush na ArtsDot.com
Koji su radovi umjetnika Harry Bush najpopularniji?
- Interior of Barracks, 17 A. A. Coy, North Queensferry je najpopularnije djelo s 100 posjeta (50% svih pregleda umjetnika Harry Bush). Gornja lista prikazuje 2 najgledanijih djela.
Koliko ljudi gleda Harry Bush na ArtsDot.com?
- U posljednjih dvanaest mjeseci Harry Bush je zbio 6.400 posjeta: 6.300 na stranici umjetnika i 100 na stranicama pojedinačnih djela.
Na kojim uređajima posjetitelji pregledavaju djela Harry Bush?
- Većina posjeta dolazi putem telefoni (73%),računala (20%) i tableti (6%): 73% posjeta dolazi s uređaja telefoni.
Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Harry Bush?
- Preferiraju Tamno (Luminancija): 50% posjeta, nasuprot 17% umjetnikovog kataloga.