Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Lajos Gulacsy Kalman na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Lajos Gulacsy Kalman na prvi pogled
U posljednjih dvanaest mjeseci, Ancíent Garden je bio/la najgledanije djelo umjetnika Lajos Gulacsy Kalman na platformi ArtsDot.com: 600 posjeta, što iznosi 32% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Siege Of A Castle i Emily. Ukupno je zabilježeno 2.200 posjeta umjetniku Lajos Gulacsy Kalman: 400 posjeta stranici umjetnika i 1.800 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 2.100 posjeta. Posjetitelji naginju prema Nježan (Kontrast): 63% posjeta odnosi se na djela koja čine 30% umjetnikovog kataloga.
10 najgledanijih djela umjetnika Lajos Gulacsy Kalman
Ovo je 10 djela umjetnika Lajos Gulacsy Kalman koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.
-
1
Ancíent Garden
600 posjeta · 31,6%
-
2
Siege Of A Castle
200 posjeta · 10,5%
-
3
Emily
200 posjeta · 10,5%
-
4
Opium Dreams
100 posjeta · 5,3%
-
5
Magic
100 posjeta · 5,3%
-
6
Man With Hat And Woman With Black Scarf
100 posjeta · 5,3%
-
7
Rococo
100 posjeta · 5,3%
-
8
Dante's Meeting With Beatrice
100 posjeta · 5,3%
-
9
Return Of The Pilgrims
100 posjeta · 5,3%
-
10
Slavic Fortune-teller
100 posjeta · 5,3%
Koliko ljudi posjećuje stranicu Lajos Gulacsy Kalman svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 100 |
| Srp. 2026 | 400 | 1.700 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Lajos Gulacsy Kalman?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju posjetitelji umjetnika Lajos Gulacsy Kalman?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 9,1% | 15,8% |
| Meka sjena | 27,3% | 52,6% |
| Blaga luminancija | 39,4% | 15,8% |
| Svijetla ravnoteža | 15,2% | 5,3% |
| Sjajan | 9,1% | 10,5% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 36,4% | 26,3% |
| Suptilne boje | 27,3% | 42,1% |
| Uravnotežena mekoća | 21,2% | 15,8% |
| Jasna prisutnost boja | 12,1% | 15,8% |
| Živopisna boja | 3,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 50,0% | 68,4% |
| Neutralne boje | 31,2% | 15,8% |
| Tamni tonovi | 18,8% | 15,8% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 39,4% | 63,2% |
| Uravnoteženo | 39,4% | 26,3% |
| Živopisno | 21,2% | 10,5% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 21,2% | 5,3% |
| Nježan | 30,3% | 63,2% |
| Uravnotežen | 9,1% | 5,3% |
| Upečatljiv | 12,1% | 21,1% |
| Izjava | 27,3% | 5,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 3,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 6,1% | 5,3% |
| Uravnotežena harmonija | 6,1% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 54,5% | 68,4% |
| Ujednačena paleta boja | 30,3% | 26,3% |
Koji se radovi umjetnika Lajos Gulacsy Kalman najviše gledaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Magic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Electrically Illuminated Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ecstasy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Return Of The Pilgrims | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Emily | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Electrically Illuminated Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait With Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man With Hat And Woman With… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rococo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Lajos Gulacsy Kalman?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko posjeta dnevno ostvaruje Lajos Gulacsy Kalman i što slijedi?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 100 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 100 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 200 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 200 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Lajos Gulacsy Kalman na ArtsDot.com
Koji su radovi umjetnika Lajos Gulacsy Kalman najpopularniji?
- Ancíent Garden je najpopularnije djelo s 600 posjeta (32% svih pregleda umjetnika Lajos Gulacsy Kalman). Gornja lista prikazuje 10 najgledanijih djela.
Koliko ljudi gleda Lajos Gulacsy Kalman na ArtsDot.com?
- U posljednjih dvanaest mjeseci Lajos Gulacsy Kalman je zbio 2.200 posjeta: 400 na stranici umjetnika i 1.800 na stranicama pojedinačnih djela.
Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Lajos Gulacsy Kalman?
- Preferiraju Nježan (Kontrast): 63% posjeta, nasuprot 30% umjetnikovog kataloga.