Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Girolamo Romanino na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Girolamo Romanino
Ljudi otvaraju Pietà češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Girolamo Romanino: 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 17% svih pregledanih djela. Presentation of Jesus at the Temple i Christ before Pilate (detail) dopunjuju postolje. Girolamo Romanino je ukupno privukao 1.600 posjeta, od čega 400 na stranici umjetnika, a 1.200 na samim djelima. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 1.400 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Snažna jedinstvenost boja (Harmonija boja) bilježi 92% posjeta, iako čini samo 36% kataloga.
Top 8: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Girolamo Romanino
Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 8 djela umjetnika Girolamo Romanino najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Pietà, 1510
200 posjeta · 16,7%
-
2
Presentation of Jesus at the Temple, 1529
200 posjeta · 16,7%
-
3
Christ before Pilate (detail), 1519
200 posjeta · 16,7%
-
4
Fall of Phaethon, 1531
200 posjeta · 16,7%
-
5
Madonna and Child, 1527
100 posjeta · 8,3%
-
6
Portrait of a Man, 1520
100 posjeta · 8,3%
-
7
Ecce Homo, 1550
100 posjeta · 8,3%
-
8
Concert Champêtre
100 posjeta · 8,3%
Koliko je popularna stranica Girolamo Romanino, mjesec po mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 400 | 1.000 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 200 |
Koliku pozornost djela Girolamo Romanino dobivaju ukupno?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koji stilovi djela privlače posjetitelje umjetnika Girolamo Romanino?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Atmosfera | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Elegantno | 36,4% | 50,0% |
| Dramatičnost | 27,3% | 16,7% |
| Klasično | 18,2% | 16,7% |
| Romantičan | 9,1% | 16,7% |
| Mirnoća | 9,1% | 0,0% |
| Emocionalni ton | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Reflektivan | 27,3% | 33,3% |
| Mirno i spokojno | 18,2% | 0,0% |
| Dramatičan | 9,1% | 16,7% |
| Melanholičan | 9,1% | 16,7% |
| Moćan | 9,1% | 16,7% |
| Romantičan | 9,1% | 16,7% |
| Turoban | 9,1% | 0,0% |
| Duhovni | 9,1% | 0,0% |
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 40,0% | 33,3% |
| Meka sjena | 44,0% | 25,0% |
| Blaga luminancija | 8,0% | 33,3% |
| Svijetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Sjajan | 8,0% | 8,3% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 24,0% | 33,3% |
| Suptilne boje | 40,0% | 33,3% |
| Uravnotežena mekoća | 36,0% | 33,3% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 44,0% | 58,3% |
| Uravnoteženo | 48,0% | 33,3% |
| Živopisno | 8,0% | 8,3% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 8,0% | 8,3% |
| Nježan | 12,0% | 0,0% |
| Uravnotežen | 16,0% | 25,0% |
| Upečatljiv | 24,0% | 8,3% |
| Izjava | 40,0% | 58,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 24,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 8,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 20,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 36,0% | 91,7% |
| Ujednačena paleta boja | 12,0% | 8,3% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Girolamo Romanino uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Gaudioso | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Filippo Benizzi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pietà | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Nativity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait (.) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Christ Carrying the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Presentation of Jesus at th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Ecce Homo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se čita Girolamo Romanino?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Girolamo Romanino i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
Girolamo Romanino: brzi odgovori
Koje je djelo najgledanije kod Girolamo Romanino?
- To je Pietà: 200 posjeta, što je 17% pregleda umjetnika Girolamo Romanino. Gornja lista obuhvaća sve do 8. broja.
Koliko posjeta ima Girolamo Romanino?
- 1.600 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 400 na stranici umjetnika, a 1.200 na pojedinačnim djelima.
Postoji li vrsta djela Girolamo Romanino koju ljudi više preferiraju?
- Da, Snažna jedinstvenost boja (Harmonija boja): 92% posjeta za 36% kataloga.