Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Gerard Seghers na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Gerard Seghers: brojke u nekoliko redova
Resurrection of Christ je zvijezda: 300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 33% svih pregleda za Gerard Seghers. Sljedeći su The Denial of St. Peter i St. Augustine between Fathers and Doctors of the Church. Zajedno, stranica umjetnika (800 posjeta) i djela (900 posjeta) čine ukupno 1.700 posjeta. Najbolji mjesec: Srp. 2026 (1.500 posjeta). Posjeti favoriziraju Suptilne boje (Zasićenost boja), pri čemu je to 78% posjeta nasuprot 50% kataloga.
Gerard Seghers: 7 djela koja ljudi prvo pogledaju
Svako djelo u nastavku otvorili su stvarni posjetitelji na ArtsDot.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Prvo mjesto zauzima najposjećenije djelo umjetnika Gerard Seghers.
-
1
Resurrection of Christ, 1620
300 posjeta · 33,3%
-
2
The Denial of St. Peter
100 posjeta · 11,1%
-
3
St. Augustine between Fathers and Doctors of the Church
100 posjeta · 11,1%
-
4
Denial of St Peter, 1620
100 posjeta · 11,1%
-
5
Saint Sebastian Comforted by an Angel, 1630
100 posjeta · 11,1%
-
6
LA RESURRECTION DU CHRIST
100 posjeta · 11,1%
-
7
Saint Eloi au pied de la Vierge
100 posjeta · 11,1%
Kada ljudi posjećuju stranicu Gerard Seghers?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 700 | 800 |
| Kol. 2026 | 100 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 100 |
Kada se gledaju djela umjetnika Gerard Seghers?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju u usporedbi s onim što je Gerard Seghers stvorio?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Emocionalni ton | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Duhovni | 50,0% | 60,0% |
| Dramatičan | 25,0% | 20,0% |
| Moćan | 25,0% | 20,0% |
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 57,1% | 66,7% |
| Meka sjena | 28,6% | 33,3% |
| Blaga luminancija | 14,3% | 0,0% |
| Svijetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 50,0% | 22,2% |
| Suptilne boje | 50,0% | 77,8% |
| Uravnotežena mekoća | 0,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 78,6% | 55,6% |
| Uravnoteženo | 21,4% | 44,4% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 21,4% | 22,2% |
| Nježan | 7,1% | 11,1% |
| Uravnotežen | 14,3% | 11,1% |
| Upečatljiv | 28,6% | 33,3% |
| Izjava | 28,6% | 22,2% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 7,1% | 11,1% |
| Nježno umiješana paleta | 7,1% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 14,3% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 50,0% | 77,8% |
| Ujednačena paleta boja | 21,4% | 11,1% |
Koja su najpopularnija djela umjetnika Gerard Seghers mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resurrection of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| LA RESURRECTION DU CHRIST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Denial of St Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| SAINT FRANCOIS D'ASSISE REC… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Augustine between Fathe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Denial of St. Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ and the Penitent Sin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Patient Job | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SAINT JEROME EN PRIERE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA NATIVITE OU ADORATION DE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Govori li publika umjetnika Gerard Seghers kojim jezikima?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki su dnevni posjeti umjetniku Gerard Seghers i za sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Uto 22 Ruj. | 0 |
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 100 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
Što ljudi pitaju o Gerard Seghers
Koje djela Gerard Seghers ljudi najčešće otvaraju?
- Prvo je Resurrection of Christ, s 300 posjeta ili 33% pregleda. Iznad njega rangirano je 7 djela.
Kolika je publika Gerard Seghers na ArtsDot.com?
- 1.700 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 800 posjeta stranici umjetnika i 900 posjeta njegovim djelima.
Koja djela Gerard Seghers najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?
- Djela s oznakom Suptilne boje (Zasićenost boja) čine 78% posjeta, iako su 50% kataloga.