Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika George Hetzel na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Kratka verzija za George Hetzel
Ljudi otvaraju Rocky Gorge češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika George Hetzel: 300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 27% svih pregledanih djela. Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen) i Still Life with Watermelon, Grapes and Apples dopunjuju postolje. George Hetzel je ukupno privukao 1.300 posjeta, od čega 500 na stranici umjetnika, a 800 na samim djelima. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 1.200 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Uravnotežen (Kontrast) bilježi 36% posjeta, iako čini samo 12% kataloga.
Top 9: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika George Hetzel
Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 9 djela umjetnika George Hetzel najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Rocky Gorge, 1869
300 posjeta · 27,3%
-
2
Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen), 1884
100 posjeta · 9,1%
-
3
Still Life with Watermelon, Grapes and Apples, 1880
100 posjeta · 9,1%
-
4
Trout Stream in the Alleghenies, 1863
100 posjeta · 9,1%
-
5
Still Life with Cantaloupe, Grapes and Peaches, 1864
100 posjeta · 9,1%
-
6
View Near Pittsburgh, Pennsylvania, 1885
100 posjeta · 9,1%
-
7
Still Life with Basket of Grapes, 1850
100 posjeta · 9,1%
-
8
Stream with Field and Grazing Cattle, 1870
100 posjeta · 9,1%
-
9
Fishing on the Conemaugh, 1891
100 posjeta · 9,1%
Koliko je popularna stranica George Hetzel, mjesec po mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 500 | 700 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 100 |
Koliku pozornost djela George Hetzel dobivaju ukupno?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koji stilovi djela privlače posjetitelje umjetnika George Hetzel?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 39,5% | 63,6% |
| Meka sjena | 27,9% | 27,3% |
| Blaga luminancija | 25,6% | 0,0% |
| Svijetla ravnoteža | 7,0% | 9,1% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 46,5% | 63,6% |
| Suptilne boje | 25,6% | 27,3% |
| Uravnotežena mekoća | 23,3% | 9,1% |
| Jasna prisutnost boja | 4,7% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 80,0% | 88,9% |
| Neutralne boje | 14,3% | 11,1% |
| Tamni tonovi | 2,9% | 0,0% |
| Monokromatsko | 2,9% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 55,8% | 63,6% |
| Uravnoteženo | 39,5% | 36,4% |
| Živopisno | 4,7% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 7,0% | 0,0% |
| Nježan | 7,0% | 9,1% |
| Uravnotežen | 11,6% | 36,4% |
| Upečatljiv | 9,3% | 9,1% |
| Izjava | 65,1% | 45,5% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 27,9% | 27,3% |
| Nježno umiješana paleta | 25,6% | 45,5% |
| Uravnotežena harmonija | 20,9% | 18,2% |
| Snažna jedinstvenost boja | 23,3% | 9,1% |
| Ujednačena paleta boja | 2,3% | 0,0% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika George Hetzel uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life with Basket of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm at Scalp Level | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trout Stream in the Alleghe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Trophy of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Melons, Gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Near Shade Run Furn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stream with Field and Grazi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pennsylvania Mounain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se čita George Hetzel?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku George Hetzel i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 300 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 100 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 200 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 300 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 400 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 400 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
George Hetzel: brzi odgovori
Koje je djelo najgledanije kod George Hetzel?
- To je Rocky Gorge: 300 posjeta, što je 27% pregleda umjetnika George Hetzel. Gornja lista obuhvaća sve do 9. broja.
Koliko posjeta ima George Hetzel?
- 1.300 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 500 na stranici umjetnika, a 800 na pojedinačnim djelima.
Postoji li vrsta djela George Hetzel koju ljudi više preferiraju?
- Da, Uravnotežen (Kontrast): 36% posjeta za 12% kataloga.