Frits Thaulow Popularnost i statistika posjetitelja

1847 – 1906

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Frits Thaulow na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Frits Thaulow na prvi pogled

U posljednjih dvanaest mjeseci, At Quimperlé je bio/la najgledanije djelo umjetnika Frits Thaulow na platformi ArtsDot.com: 1.600 posjeta, što iznosi 12% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi The River at Beaulieu i The Old Church by the River. Ukupno je zabilježeno 12.500 posjeta umjetniku Frits Thaulow: 2.100 posjeta stranici umjetnika i 10.400 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Pažnja raste: broj posjeta porastao je za 611% u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Najprometniji mjesec bio je Ruj. 2026 s 6.400 posjeta. Korisnici pregledavaju na računala (55%),telefoni (42%) i tableti (3%). Posjetitelji naginju prema Meka sjena (Luminancija): 53% posjeta odnosi se na djela koja čine 28% umjetnikovog kataloga.

10 najgledanijih djela umjetnika Frits Thaulow

Ovo je 10 djela umjetnika Frits Thaulow koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.

  1. At Quimperlé 1 At Quimperlé 1.600 posjeta · 11,7%
  2. The River at Beaulieu 2 The River at Beaulieu 1.400 posjeta · 10,2%
  3. The Old Church by the River 3 The Old Church by the River 1.100 posjeta · 8,0%
  4. At Quimperle 4 At Quimperle, 1901 1.000 posjeta · 7,3%
  5. The Pier, Dordrecht 5 The Pier, Dordrecht, 1905 700 posjeta · 5,1%
  6. On the Grand Canal, Venice 6 On the Grand Canal, Venice, 1885 600 posjeta · 4,4%
  7. La rivière à Manéhouville (près de Dieppe) 7 La rivière à Manéhouville (près de Dieppe) 500 posjeta · 3,6%
  8. French River Landscape with a Stone Bridge 8 French River Landscape with a Stone Bridge 500 posjeta · 3,6%
  9. La vieille fabrique 9 La vieille fabrique 500 posjeta · 3,6%
  10. Riverside, View of Abbeville 10 Riverside, View of Abbeville, 1894 400 posjeta · 2,9%

Koliko ljudi posjećuje stranicu Frits Thaulow svakog mjeseca?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte brojke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 20267004.500
Kol. 20260900
Ruj. 20261.4005.000

Koliko često se gledaju djela umjetnika Frits Thaulow?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji se radovi umjetnika Frits Thaulow najviše gledaju, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Pogledajte brojke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
At Quimperlé000000000100300800
The Old Church by the River000000000300100400
At Quimperle00000000000900
La rivière à Manéhouville (…000000000200100100
The River at Beaulieu0000000001001001.100
On the Grand Canal, Venice0000000001000300
On the Grand Canal, Venice00000000000100
Seine000000000000
Washerwomen at Quimperle000000000000
Autumn0000000001001000

S kojih uređaja posjećuju Frits Thaulow?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte brojke
UređajBroj posjetaPodijeli
računala6.90055,2%
telefoni5.20041,6%
tableti4003,2%

Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Frits Thaulow?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte brojke
JezikBroj posjetaPodijeli
Engleski1.00041,7%
Poljski90037,5%
Španjolski30012,5%
Češki2008,3%

Koliko posjeta dnevno ostvaruje Frits Thaulow i što slijedi?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Pogledajte brojke
DanBroj posjeta
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.100
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.200
Pet 9 Lis.200
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.200
Pon 12 Lis.200
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.900
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis.0
Sub 17 Lis.200
Ned 18 Lis.0
Pon 19 Lis.300
Uto 20 Lis.1.300
Sri 21 Lis.0
Čet 22 Lis.400
Pet 23 Lis.0
Sub 24 Lis.200
Ned 25 Lis. (prognoza)100
Pon 26 Lis. (prognoza)400
Uto 27 Lis. (prognoza)900
Sri 28 Lis. (prognoza)600
Čet 29 Lis. (prognoza)400
Pet 30 Lis. (prognoza)100
Sub 31 Lis. (prognoza)300
Ned 1 Stu. (prognoza)200
Pon 2 Stu. (prognoza)500
Uto 3 Stu. (prognoza)1.100
Sri 4 Stu. (prognoza)800
Čet 5 Stu. (prognoza)500
Pet 6 Stu. (prognoza)200
Sub 7 Stu. (prognoza)300
Ned 8 Stu. (prognoza)200
Pon 9 Stu. (prognoza)600
Uto 10 Stu. (prognoza)1.300
Sri 11 Stu. (prognoza)900
Čet 12 Stu. (prognoza)600
Pet 13 Stu. (prognoza)200
Sub 14 Stu. (prognoza)400

Pitanja o Frits Thaulow na ArtsDot.com

Koji su radovi umjetnika Frits Thaulow najpopularniji?

At Quimperlé je najpopularnije djelo s 1.600 posjeta (12% svih pregleda umjetnika Frits Thaulow). Gornja lista prikazuje 10 najgledanijih djela.

Koliko ljudi gleda Frits Thaulow na ArtsDot.com?

U posljednjih dvanaest mjeseci Frits Thaulow je zbio 12.500 posjeta: 2.100 na stranici umjetnika i 10.400 na stranicama pojedinačnih djela.

Na kojim uređajima posjetitelji pregledavaju djela Frits Thaulow?

Većina posjeta dolazi putem računala (55%),telefoni (42%) i tableti (3%): 55% posjeta dolazi s uređaja računala.

Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Frits Thaulow?

Preferiraju Meka sjena (Luminancija): 53% posjeta, nasuprot 28% umjetnikovog kataloga.