Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Francesco Antonio Zimbalo na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Francesco Antonio Zimbalo na prvi pogled
U posljednjih dvanaest mjeseci, Chapel of Saint Francis of Paola in the Basilica of Santa Croce - detail je bio/la najgledanije djelo umjetnika Francesco Antonio Zimbalo na platformi ArtsDot.com: 100 posjeta, što iznosi 33% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Chapel of Saint Francis of Paola in the Basilica of Santa Croce - detail i Chapel of Saint Francis of Paola in the Basilica of Santa Croce - detail. Ukupno je zabilježeno 700 posjeta umjetniku Francesco Antonio Zimbalo: 500 posjeta stranici umjetnika i 200 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 600 posjeta. Posjetitelji naginju prema Mirno (Kontrast): 67% posjeta odnosi se na djela koja čine 18% umjetnikovog kataloga.
3 najgledanijih djela umjetnika Francesco Antonio Zimbalo
Ovo je 3 djela umjetnika Francesco Antonio Zimbalo koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.
-
1
Chapel of Saint Francis of Paola in the Basilica of Santa Croce - detail, 1615
100 posjeta · 33,3%
-
2
Chapel of Saint Francis of Paola in the Basilica of Santa Croce - detail, 1615
100 posjeta · 33,3%
-
3
Chapel of Saint Francis of Paola in the Basilica of Santa Croce - detail, 1615
100 posjeta · 33,3%
Koliko ljudi posjećuje stranicu Francesco Antonio Zimbalo svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 400 | 200 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 100 | 0 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Francesco Antonio Zimbalo?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju posjetitelji umjetnika Francesco Antonio Zimbalo?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 0,0% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 0,0% | 0,0% |
| Svijetla ravnoteža | 45,5% | 33,3% |
| Sjajan | 54,5% | 66,7% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 36,4% | 66,7% |
| Suptilne boje | 45,5% | 0,0% |
| Uravnotežena mekoća | 18,2% | 33,3% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 18,2% | 33,3% |
| Uravnoteženo | 63,6% | 33,3% |
| Živopisno | 18,2% | 33,3% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 18,2% | 66,7% |
| Nježan | 45,5% | 0,0% |
| Uravnotežen | 27,3% | 33,3% |
| Upečatljiv | 9,1% | 0,0% |
| Izjava | 0,0% | 0,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 0,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 9,1% | 0,0% |
| Ujednačena paleta boja | 90,9% | 100,0% |
Koji se radovi umjetnika Francesco Antonio Zimbalo najviše gledaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Francesco Antonio Zimbalo?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Španjolski | 100 | 100,0% |
Koliko posjeta dnevno ostvaruje Francesco Antonio Zimbalo i što slijedi?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pon 21 Ruj. | 0 |
| Uto 22 Ruj. | 0 |
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 13 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Francesco Antonio Zimbalo na ArtsDot.com
Koji su radovi umjetnika Francesco Antonio Zimbalo najpopularniji?
- Chapel of Saint Francis of Paola in the Basilica of Santa Croce - detail je najpopularnije djelo s 100 posjeta (33% svih pregleda umjetnika Francesco Antonio Zimbalo). Gornja lista prikazuje 3 najgledanijih djela.
Koliko ljudi gleda Francesco Antonio Zimbalo na ArtsDot.com?
- U posljednjih dvanaest mjeseci Francesco Antonio Zimbalo je zbio 700 posjeta: 500 na stranici umjetnika i 200 na stranicama pojedinačnih djela.
Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Francesco Antonio Zimbalo?
- Preferiraju Mirno (Kontrast): 67% posjeta, nasuprot 18% umjetnikovog kataloga.