Fernando Cueto Amorsolo Publika i popularnost na ArtsDot.com

1892 – 1972

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Fernando Cueto Amorsolo na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Fernando Cueto Amorsolo: brojke u nekoliko redova

Harvesting je zvijezda: 600 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 24% svih pregleda za Fernando Cueto Amorsolo. Sljedeći su Landscape i Village Gathering. Zajedno, stranica umjetnika (500 posjeta) i djela (1.900 posjeta) čine ukupno 2.400 posjeta. Zainteresiranost je opala za 100% između Kol. 2026 i Ruj. 2026. Najbolji mjesec: Srp. 2026 (1.600 posjeta). Posjeti favoriziraju Nježan (Kontrast), pri čemu je to 96% posjeta nasuprot 71% kataloga.

Fernando Cueto Amorsolo: 6 djela koja ljudi prvo pogledaju

Svako djelo u nastavku otvorili su stvarni posjetitelji na ArtsDot.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Prvo mjesto zauzima najposjećenije djelo umjetnika Fernando Cueto Amorsolo.

  1. Harvesting 1 Harvesting 600 posjeta · 24,0%
  2. Landscape 2 Landscape 600 posjeta · 24,0%
  3. Village Gathering 3 Village Gathering 500 posjeta · 20,0%
  4. Washing By The River 4 Washing By The River 400 posjeta · 16,0%
  5. Village Landscape 5 Village Landscape 300 posjeta · 12,0%
  6. Sabong (Cockfighting) 6 Sabong (Cockfighting) 100 posjeta · 4,0%

Kada ljudi posjećuju stranicu Fernando Cueto Amorsolo?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Tablica podataka
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 20263001.300
Kol. 2026200600
Ruj. 202600

Kada se gledaju djela umjetnika Fernando Cueto Amorsolo?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koja su najpopularnija djela umjetnika Fernando Cueto Amorsolo mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Tablica podataka
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Village Gathering0000000001003000
Sabong (Cockfighting)00000000010000
Harvesting0000000004002000
Washing By The River00000000030000
Landscape00000000040000
Bathing by the River000000000000
Village Landscape00000000001000

Govori li publika umjetnika Fernando Cueto Amorsolo kojim jezikima?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Koliki su dnevni posjeti umjetniku Fernando Cueto Amorsolo i za sljedeća tri tjedna?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Tablica podataka
DanBroj posjeta
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.700
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.100
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.100
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis.100
Sub 17 Lis.0
Ned 18 Lis.0
Pon 19 Lis. (prognoza)0
Uto 20 Lis. (prognoza)0
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)100
Pon 26 Lis. (prognoza)0
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)0
Sri 4 Stu. (prognoza)0
Čet 5 Stu. (prognoza)0
Pet 6 Stu. (prognoza)0
Sub 7 Stu. (prognoza)0
Ned 8 Stu. (prognoza)0

Što ljudi pitaju o Fernando Cueto Amorsolo

Koje djela Fernando Cueto Amorsolo ljudi najčešće otvaraju?

Prvo je Harvesting, s 600 posjeta ili 24% pregleda. Iznad njega rangirano je 6 djela.

Kolika je publika Fernando Cueto Amorsolo na ArtsDot.com?

2.400 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 500 posjeta stranici umjetnika i 1.900 posjeta njegovim djelima.

Koja djela Fernando Cueto Amorsolo najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?

Djela s oznakom Nježan (Kontrast) čine 96% posjeta, iako su 71% kataloga.