Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Emrys Williams na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Emrys Williams: brojke u nekoliko redova
Sheltering II je zvijezda: 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 40% svih pregleda za Emrys Williams. Sljedeći su To the Lighthouse, No.10 i Album. Zajedno, stranica umjetnika (700 posjeta) i djela (500 posjeta) čine ukupno 1.200 posjeta. Zainteresiranost raste, uz 100% više posjeta u razdoblju od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Najbolji mjesec: Srp. 2026 (800 posjeta). Posjeti favoriziraju Blaga luminancija (Luminancija), pri čemu je to 40% posjeta nasuprot 15% kataloga.
Emrys Williams: 4 djela koja ljudi prvo pogledaju
Svako djelo u nastavku otvorili su stvarni posjetitelji na ArtsDot.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Prvo mjesto zauzima najposjećenije djelo umjetnika Emrys Williams.
Kada ljudi posjećuju stranicu Emrys Williams?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 300 | 500 |
| Kol. 2026 | 100 | 0 |
| Ruj. 2026 | 100 | 0 |
| Lis. 2026 | 200 | 0 |
Kada se gledaju djela umjetnika Emrys Williams?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju u usporedbi s onim što je Emrys Williams stvorio?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 7,7% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 15,4% | 40,0% |
| Svijetla ravnoteža | 38,5% | 20,0% |
| Sjajan | 38,5% | 40,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 0,0% | 0,0% |
| Suptilne boje | 61,5% | 60,0% |
| Uravnotežena mekoća | 15,4% | 20,0% |
| Jasna prisutnost boja | 23,1% | 20,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 69,2% | 80,0% |
| Tamni tonovi | 15,4% | 20,0% |
| Zemljani tonovi | 7,7% | 0,0% |
| Pastelne boje | 7,7% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 0,0% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 76,9% | 100,0% |
| Živopisno | 23,1% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 15,4% | 40,0% |
| Nježan | 30,8% | 0,0% |
| Uravnotežen | 15,4% | 20,0% |
| Upečatljiv | 0,0% | 0,0% |
| Izjava | 38,5% | 40,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 53,8% | 40,0% |
| Nježno umiješana paleta | 7,7% | 20,0% |
| Uravnotežena harmonija | 7,7% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 30,8% | 40,0% |
| Ujednačena paleta boja | 0,0% | 0,0% |
Koja su najpopularnija djela umjetnika Emrys Williams mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lighthouse with Boat and Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bay Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| On the Pier II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheltering I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheltering II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| To the Lighthouse, No.10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| To the Lighthouse No.13, De… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Album | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Island No.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lighthouse with Boat and Le… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Govori li publika umjetnika Emrys Williams kojim jezikima?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Tablica podataka
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 200 | 100,0% |
Koliki su dnevni posjeti umjetniku Emrys Williams i za sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 100 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 100 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
Što ljudi pitaju o Emrys Williams
Koje djela Emrys Williams ljudi najčešće otvaraju?
- Prvo je Sheltering II, s 200 posjeta ili 40% pregleda. Iznad njega rangirano je 4 djela.
Kolika je publika Emrys Williams na ArtsDot.com?
- 1.200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 700 posjeta stranici umjetnika i 500 posjeta njegovim djelima.
Koja djela Emrys Williams najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?
- Djela s oznakom Blaga luminancija (Luminancija) čine 40% posjeta, iako su 15% kataloga.