Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Emilio Sala na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Emilio Sala
Ljudi otvaraju Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Emilio Sala: 300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 13% svih pregledanih djela. Niña en el Jardin i Expulsion of the Jews from Spain (1492) dopunjuju postolje. Emilio Sala je ukupno privukao 2.800 posjeta, od čega 600 na stranici umjetnika, a 2.200 na samim djelima. Trend blago opada: 100% manje posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 2.500 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Snažna jedinstvenost boja (Harmonija boja) bilježi 87% posjeta, iako čini samo 52% kataloga.
Top 10: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Emilio Sala
Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 10 djela umjetnika Emilio Sala najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio, 1883
300 posjeta · 13,0%
-
2
Niña en el Jardin
300 posjeta · 13,0%
-
3
Expulsion of the Jews from Spain (1492)
200 posjeta · 8,7%
-
4
Muchacha
200 posjeta · 8,7%
-
5
Dama
200 posjeta · 8,7%
-
6
Mujer Victoriana
100 posjeta · 4,3%
-
7
Elegant Figures in a Summer Garden, 1895
100 posjeta · 4,3%
-
8
Estudio de Bodegon
100 posjeta · 4,3%
-
9
Los Reyes Catolicos
100 posjeta · 4,3%
-
10
Retrato de Mujer
100 posjeta · 4,3%
Koliko je popularna stranica Emilio Sala, mjesec po mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 200 | 0 |
| Srp. 2026 | 400 | 2.100 |
| Kol. 2026 | 0 | 100 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
Koliku pozornost djela Emilio Sala dobivaju ukupno?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koji stilovi djela privlače posjetitelje umjetnika Emilio Sala?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 23,8% | 26,1% |
| Meka sjena | 38,1% | 39,1% |
| Blaga luminancija | 28,6% | 30,4% |
| Svijetla ravnoteža | 9,5% | 4,3% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 30,9% | 8,7% |
| Suptilne boje | 33,3% | 39,1% |
| Uravnotežena mekoća | 26,2% | 47,8% |
| Jasna prisutnost boja | 9,5% | 4,3% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 66,7% | 88,9% |
| Neutralne boje | 18,2% | 5,6% |
| Tamni tonovi | 15,2% | 5,6% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 35,7% | 4,3% |
| Uravnoteženo | 54,8% | 87,0% |
| Živopisno | 9,5% | 8,7% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 4,8% | 0,0% |
| Nježan | 11,9% | 4,3% |
| Uravnotežen | 16,7% | 17,4% |
| Upečatljiv | 26,2% | 39,1% |
| Izjava | 40,5% | 39,1% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 9,5% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 7,1% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 19,1% | 13,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 52,4% | 87,0% |
| Ujednačena paleta boja | 11,9% | 0,0% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Emilio Sala uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mary of the Mercedes de Alc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacinto Felipe Picón y Pard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Octavia Picón y Pardiñ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| José Guisasola y Goicoechea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Expulsion of the Jews from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Sketch of Woman in Black Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ramon Maria de las Mercedes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Sketch (Man with cape on st… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch (Woman on a Swing) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se čita Emilio Sala?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Emilio Sala i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
Emilio Sala: brzi odgovori
Koje je djelo najgledanije kod Emilio Sala?
- To je Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio: 300 posjeta, što je 13% pregleda umjetnika Emilio Sala. Gornja lista obuhvaća sve do 10. broja.
Koliko posjeta ima Emilio Sala?
- 2.800 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 600 na stranici umjetnika, a 2.200 na pojedinačnim djelima.
Postoji li vrsta djela Emilio Sala koju ljudi više preferiraju?
- Da, Snažna jedinstvenost boja (Harmonija boja): 87% posjeta za 52% kataloga.