Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Duncan Cameron na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Duncan Cameron na prvi pogled
U posljednjih dvanaest mjeseci, Stirling Castle je bio/la najgledanije djelo umjetnika Duncan Cameron na platformi ArtsDot.com: 200 posjeta, što iznosi 14% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Harvest Time in Lorne i Harvest Time near St Fillans, Perthshire. Ukupno je zabilježeno 6.500 posjeta umjetniku Duncan Cameron: 5.200 posjeta stranici umjetnika i 1.300 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Pažnja raste: broj posjeta porastao je za 200% u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Najprometniji mjesec bio je Ruj. 2026 s 3.000 posjeta. Ljudi čitaju o Duncan Cameron na jeziku Engleski (97%) i Chinese (3%). Korisnici pregledavaju na računala (58%),telefoni (28%) i tableti (14%). Posjetitelji naginju prema Živopisno (Intenzitet boje): 29% posjeta odnosi se na djela koja čine 11% umjetnikovog kataloga.
9 najgledanijih djela umjetnika Duncan Cameron
Ovo je 9 djela umjetnika Duncan Cameron koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.
-
1
Stirling Castle
200 posjeta · 14,3%
-
2
Harvest Time in Lorne, 1888
200 posjeta · 14,3%
-
3
Harvest Time near St Fillans, Perthshire, 1877
200 posjeta · 14,3%
-
4
Evening 'Slow from the Sky the Light Declines'
200 posjeta · 14,3%
-
5
Largo Bay, 1877
200 posjeta · 14,3%
-
6
Loch Achray and Benvenue, 1875
100 posjeta · 7,1%
-
7
Haymaking in the Scottish Countryside, 1881
100 posjeta · 7,1%
-
8
Dunblane Cathedral, 1892
100 posjeta · 7,1%
-
9
Arthur's Seat from Kirkcaldy
100 posjeta · 7,1%
Koliko ljudi posjećuje stranicu Duncan Cameron svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 1.300 | 1.200 |
| Kol. 2026 | 1.000 | 0 |
| Ruj. 2026 | 2.900 | 100 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Duncan Cameron?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju posjetitelji umjetnika Duncan Cameron?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 15,8% | 28,6% |
| Blaga luminancija | 73,7% | 64,3% |
| Svijetla ravnoteža | 10,5% | 7,1% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 26,3% | 7,1% |
| Suptilne boje | 10,5% | 14,3% |
| Uravnotežena mekoća | 57,9% | 64,3% |
| Jasna prisutnost boja | 5,3% | 14,3% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 78,6% | 72,7% |
| Tamni tonovi | 7,1% | 18,2% |
| Neutralne boje | 14,3% | 9,1% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 21,1% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 68,4% | 71,4% |
| Živopisno | 10,5% | 28,6% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nježan | 10,5% | 7,1% |
| Uravnotežen | 21,1% | 28,6% |
| Upečatljiv | 36,8% | 42,9% |
| Izjava | 31,6% | 21,4% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 10,5% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 5,3% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 5,3% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 21,1% | 28,6% |
| Ujednačena paleta boja | 57,9% | 71,4% |
Koji se radovi umjetnika Duncan Cameron najviše gledaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stirling Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Evening 'Slow from the Sky… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Stirling Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening – 'Slow from the Sk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Tay near Perth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Loch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Time in Lorne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Dunblane Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loch Achray and Benvenue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Largo Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
S kojih uređaja posjećuju Duncan Cameron?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 3.800 | 58,5% |
| telefoni | 1.800 | 27,7% |
| tableti | 900 | 13,8% |
Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Duncan Cameron?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 3.800 | 97,4% |
| Chinese | 100 | 2,6% |
Koliko posjeta dnevno ostvaruje Duncan Cameron i što slijedi?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Uto 22 Ruj. | 100 |
| Sri 23 Ruj. | 400 |
| Čet 24 Ruj. | 200 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 100 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 100 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 600 |
| Čet 1 Lis. | 500 |
| Pet 2 Lis. | 300 |
| Sub 3 Lis. | 100 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 300 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 100 |
| Čet 8 Lis. | 600 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 700 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 300 |
| Uto 13 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 500 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 600 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 400 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 300 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 600 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 700 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 200 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 500 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 400 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 600 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 800 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 200 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 500 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 400 |
Pitanja o Duncan Cameron na ArtsDot.com
Koji su radovi umjetnika Duncan Cameron najpopularniji?
- Stirling Castle je najpopularnije djelo s 200 posjeta (14% svih pregleda umjetnika Duncan Cameron). Gornja lista prikazuje 9 najgledanijih djela.
Koliko ljudi gleda Duncan Cameron na ArtsDot.com?
- U posljednjih dvanaest mjeseci Duncan Cameron je zbio 6.500 posjeta: 5.200 na stranici umjetnika i 1.300 na stranicama pojedinačnih djela.
Na kojim uređajima posjetitelji pregledavaju djela Duncan Cameron?
- Većina posjeta dolazi putem računala (58%),telefoni (28%) i tableti (14%): 58% posjeta dolazi s uređaja računala.
Na kojim jezicima ljudi čitaju o Duncan Cameron?
- Najčešće korišteni jezici su Engleski (97%) i Chinese (3%). Engleski vodi s 97% posjetitelja.
Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Duncan Cameron?
- Preferiraju Živopisno (Intenzitet boje): 29% posjeta, nasuprot 11% umjetnikovog kataloga.