Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika David D'Angers na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
David D'Angers: brojke u nekoliko redova
Monument to General Gobert je zvijezda: 400 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 31% svih pregleda za David D'Angers. Sljedeći su Pediment relief of the Pantheon i Alfred de Musset. Zajedno, stranica umjetnika (500 posjeta) i djela (1.000 posjeta) čine ukupno 1.500 posjeta. Zainteresiranost raste, uz 400% više posjeta u razdoblju od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Najbolji mjesec: Srp. 2026 (700 posjeta). Posjeti favoriziraju Dramatičan (Emocionalni ton), pri čemu je to 38% posjeta nasuprot 18% kataloga.
David D'Angers: 8 djela koja ljudi prvo pogledaju
Svako djelo u nastavku otvorili su stvarni posjetitelji na ArtsDot.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Prvo mjesto zauzima najposjećenije djelo umjetnika David D'Angers.
-
1
Monument to General Gobert, 1847
400 posjeta · 30,8%
-
2
Pediment relief of the Pantheon, 1830
300 posjeta · 23,1%
-
3
Alfred de Musset, 1831
100 posjeta · 7,7%
-
4
Niccolò Paganini, 1834
100 posjeta · 7,7%
-
5
Tomb of the Comte de Bourcke, 1826
100 posjeta · 7,7%
-
6
François Arago, 1832
100 posjeta · 7,7%
-
7
Sorrow, 1811
100 posjeta · 7,7%
-
8
Nereid Bringing the Helmet of Achilles, 1815
100 posjeta · 7,7%
Kada ljudi posjećuju stranicu David D'Angers?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 100 |
| Srp. 2026 | 400 | 300 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 100 |
| Lis. 2026 | 0 | 500 |
Kada se gledaju djela umjetnika David D'Angers?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju u usporedbi s onim što je David D'Angers stvorio?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Atmosfera | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Dramatičnost | 50,0% | 53,8% |
| Klasično | 36,4% | 46,2% |
| Nadahnjujuće | 9,1% | 0,0% |
| Elegantno | 4,5% | 0,0% |
| Emocionalni ton | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Reflektivan | 36,4% | 23,1% |
| Dramatičan | 18,2% | 38,5% |
| Turoban | 22,7% | 15,4% |
| Moćan | 13,6% | 23,1% |
| Mirno i spokojno | 4,5% | 0,0% |
| Melanholičan | 4,5% | 0,0% |
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 9,1% | 7,7% |
| Meka sjena | 27,3% | 23,1% |
| Blaga luminancija | 36,4% | 38,5% |
| Svijetla ravnoteža | 13,6% | 23,1% |
| Sjajan | 13,6% | 7,7% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 77,3% | 92,3% |
| Suptilne boje | 13,6% | 7,7% |
| Uravnotežena mekoća | 9,1% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 77,3% | 92,3% |
| Uravnoteženo | 22,7% | 7,7% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 13,6% | 15,4% |
| Nježan | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežen | 4,5% | 0,0% |
| Upečatljiv | 13,6% | 7,7% |
| Izjava | 68,2% | 76,9% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 18,2% | 30,8% |
| Nježno umiješana paleta | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 9,1% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 27,3% | 15,4% |
| Ujednačena paleta boja | 45,5% | 53,8% |
Koja su najpopularnija djela umjetnika David D'Angers mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marceline Valmore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sorrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| General Bonchamps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nereid Bringing the Helmet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Actor Talma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| François Arago | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Niccolò Paganini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gutenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Condé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Epaminondas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Govori li publika umjetnika David D'Angers kojim jezikima?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki su dnevni posjeti umjetniku David D'Angers i za sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 100 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 300 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 200 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 100 |
| Sub 7 Stu. | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 200 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 300 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 300 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 28 Stu. (prognoza) | 0 |
Što ljudi pitaju o David D'Angers
Koje djela David D'Angers ljudi najčešće otvaraju?
- Prvo je Monument to General Gobert, s 400 posjeta ili 31% pregleda. Iznad njega rangirano je 8 djela.
Kolika je publika David D'Angers na ArtsDot.com?
- 1.500 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 500 posjeta stranici umjetnika i 1.000 posjeta njegovim djelima.
Koja djela David D'Angers najbolje odgovaraju ukusu posjetitelja?
- Djela s oznakom Dramatičan (Emocionalni ton) čine 38% posjeta, iako su 18% kataloga.