Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Daniel Garber na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Daniel Garber na prvi pogled
U posljednjih dvanaest mjeseci, Springtime In The Village je bio/la najgledanije djelo umjetnika Daniel Garber na platformi ArtsDot.com: 1.300 posjeta, što iznosi 26% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi A Wooded Watershed i South Room - Green Street. Ukupno je zabilježeno 3.600 posjeta umjetniku Daniel Garber: 1.100 posjeta stranici umjetnika i 2.500 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Pažnja raste: broj posjeta porastao je za 62% u razdoblju od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 1.400 posjeta. Korisnici pregledavaju na telefoni (56%),računala (36%) i tableti (8%). Posjetitelji naginju prema Upečatljiv (Kontrast): 46% posjeta odnosi se na djela koja čine 16% umjetnikovog kataloga.
10 najgledanijih djela umjetnika Daniel Garber
Ovo je 10 djela umjetnika Daniel Garber koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.
-
1
Springtime In The Village
1.300 posjeta · 26,0%
-
2
A Wooded Watershed
900 posjeta · 18,0%
-
3
South Room - Green Street, 1920
700 posjeta · 14,0%
-
4
New Hope
300 posjeta · 6,0%
-
5
Dry Deason -
200 posjeta · 4,0%
-
6
Yonder Hill
200 posjeta · 4,0%
-
7
Reading -
200 posjeta · 4,0%
-
8
Pear Tree
200 posjeta · 4,0%
-
9
Springtime Byrum
200 posjeta · 4,0%
-
10
Lone Tree, 1943
100 posjeta · 2,0%
Koliko ljudi posjećuje stranicu Daniel Garber svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 200 | 1.200 |
| Kol. 2026 | 0 | 100 |
| Ruj. 2026 | 200 | 600 |
| Lis. 2026 | 700 | 600 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Daniel Garber?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju posjetitelji umjetnika Daniel Garber?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 8,0% | 2,0% |
| Meka sjena | 24,0% | 20,0% |
| Blaga luminancija | 52,0% | 50,0% |
| Svijetla ravnoteža | 16,0% | 28,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 6,0% | 20,0% |
| Suptilne boje | 36,0% | 50,0% |
| Uravnotežena mekoća | 44,0% | 22,0% |
| Jasna prisutnost boja | 14,0% | 8,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 48,5% | 55,6% |
| Neutralne boje | 36,4% | 33,3% |
| Tamni tonovi | 15,2% | 8,9% |
| Monokromatsko | 0,0% | 2,2% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 12,0% | 20,0% |
| Uravnoteženo | 68,0% | 66,0% |
| Živopisno | 20,0% | 14,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 16,0% | 8,0% |
| Nježan | 26,0% | 12,0% |
| Uravnotežen | 20,0% | 10,0% |
| Upečatljiv | 16,0% | 46,0% |
| Izjava | 22,0% | 24,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 30,0% | 34,0% |
| Nježno umiješana paleta | 8,0% | 6,0% |
| Uravnotežena harmonija | 14,0% | 22,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 40,0% | 36,0% |
| Ujednačena paleta boja | 8,0% | 2,0% |
Koji se radovi umjetnika Daniel Garber najviše gledaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 | 100 |
| South Room - Green Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Tanis Garber | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Langson Lathrop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lone Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime Byrum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New Hope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Old Man And The Pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
S kojih uređaja posjećuju Daniel Garber?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| telefoni | 2.000 | 55,6% |
| računala | 1.300 | 36,1% |
| tableti | 300 | 8,3% |
Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Daniel Garber?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 500 | 55,6% |
| Francuski | 300 | 33,3% |
| Chinese | 100 | 11,1% |
Koliko posjeta dnevno ostvaruje Daniel Garber i što slijedi?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sri 14 Lis. | 500 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 100 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 100 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 100 |
| Pon 26 Lis. | 700 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 200 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 100 |
| Sub 31 Lis. | 100 |
| Ned 1 Stu. | 100 |
| Pon 2 Stu. | 100 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 200 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 200 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 200 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 200 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 200 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 200 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Daniel Garber na ArtsDot.com
Koji su radovi umjetnika Daniel Garber najpopularniji?
- Springtime In The Village je najpopularnije djelo s 1.300 posjeta (26% svih pregleda umjetnika Daniel Garber). Gornja lista prikazuje 10 najgledanijih djela.
Koliko ljudi gleda Daniel Garber na ArtsDot.com?
- U posljednjih dvanaest mjeseci Daniel Garber je zbio 3.600 posjeta: 1.100 na stranici umjetnika i 2.500 na stranicama pojedinačnih djela.
Na kojim uređajima posjetitelji pregledavaju djela Daniel Garber?
- Većina posjeta dolazi putem telefoni (56%),računala (36%) i tableti (8%): 56% posjeta dolazi s uređaja telefoni.
Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Daniel Garber?
- Preferiraju Upečatljiv (Kontrast): 46% posjeta, nasuprot 16% umjetnikovog kataloga.