Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Cornelis Springer na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Cornelis Springer na prvi pogled
U posljednjih dvanaest mjeseci, Enkhuizen south havendijk je bio/la najgledanije djelo umjetnika Cornelis Springer na platformi ArtsDot.com: 400 posjeta, što iznosi 6% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Many figures in the streets of Haarlem i Weeshuis in Enkhuizen. Ukupno je zabilježeno 6.800 posjeta umjetniku Cornelis Springer: 600 posjeta stranici umjetnika i 6.200 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Pažnja raste: broj posjeta porastao je za 725% u razdoblju od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Najprometniji mjesec bio je Lis. 2026 s 3.300 posjeta. Korisnici pregledavaju na računala (49%),tableti (49%) i telefoni (3%). Posjetitelji naginju prema Uravnotežena mekoća (Zasićenost boja): 29% posjeta odnosi se na djela koja čine 14% umjetnikovog kataloga.
10 najgledanijih djela umjetnika Cornelis Springer
Ovo je 10 djela umjetnika Cornelis Springer koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.
-
1
Enkhuizen south havendijk
400 posjeta · 5,9%
-
2
Many figures in the streets of Haarlem, 1870
300 posjeta · 4,4%
-
3
Weeshuis in Enkhuizen
300 posjeta · 4,4%
-
4
A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work
300 posjeta · 4,4%
-
5
Street scene
200 posjeta · 2,9%
-
6
Cityview wiith marketstall
200 posjeta · 2,9%
-
7
Village view
200 posjeta · 2,9%
-
8
Marketview with cityhall Woerden
200 posjeta · 2,9%
-
9
The Jewish quarter in Amsterdam
200 posjeta · 2,9%
-
10
Cityhall in Lbeck
200 posjeta · 2,9%
Koliko ljudi posjećuje stranicu Cornelis Springer svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 0 |
| Srp. 2026 | 300 | 2.100 |
| Kol. 2026 | 0 | 600 |
| Ruj. 2026 | 0 | 400 |
| Lis. 2026 | 200 | 3.100 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Cornelis Springer?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju posjetitelji umjetnika Cornelis Springer?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 6,0% | 1,5% |
| Meka sjena | 14,0% | 17,6% |
| Blaga luminancija | 38,0% | 41,2% |
| Svijetla ravnoteža | 42,0% | 39,7% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 28,0% | 14,7% |
| Suptilne boje | 56,0% | 55,9% |
| Uravnotežena mekoća | 14,0% | 29,4% |
| Jasna prisutnost boja | 2,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 61,4% | 63,1% |
| Zemljani tonovi | 38,6% | 35,4% |
| Tamni tonovi | 0,0% | 1,5% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 20,0% | 22,1% |
| Uravnoteženo | 72,0% | 75,0% |
| Živopisno | 8,0% | 2,9% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nježan | 6,0% | 5,9% |
| Uravnotežen | 8,0% | 2,9% |
| Upečatljiv | 12,0% | 7,3% |
| Izjava | 74,0% | 83,8% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 12,0% | 1,5% |
| Nježno umiješana paleta | 2,0% | 4,4% |
| Uravnotežena harmonija | 24,0% | 35,3% |
| Snažna jedinstvenost boja | 38,0% | 39,7% |
| Ujednačena paleta boja | 24,0% | 19,1% |
Koji se radovi umjetnika Cornelis Springer najviše gledaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Janskerk (Gouda) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View on the Herengracht Alo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street in the village of Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Principal Market in Munster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Town Hall and Market at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "Der Schöne Brunnen" in Neu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Town Hall in Lübeck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View in Makkum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Franeker with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
S kojih uređaja posjećuju Cornelis Springer?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 3.300 | 48,5% |
| tableti | 3.300 | 48,5% |
| telefoni | 200 | 2,9% |
Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Cornelis Springer?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Njemački | 100 | 50,0% |
| Engleski | 100 | 50,0% |
Koliko posjeta dnevno ostvaruje Cornelis Springer i što slijedi?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 100 |
| Uto 20 Lis. | 100 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 100 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 3.000 |
| Pon 26 Lis. | 300 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Cornelis Springer na ArtsDot.com
Koji su radovi umjetnika Cornelis Springer najpopularniji?
- Enkhuizen south havendijk je najpopularnije djelo s 400 posjeta (6% svih pregleda umjetnika Cornelis Springer). Gornja lista prikazuje 10 najgledanijih djela.
Koliko ljudi gleda Cornelis Springer na ArtsDot.com?
- U posljednjih dvanaest mjeseci Cornelis Springer je zbio 6.800 posjeta: 600 na stranici umjetnika i 6.200 na stranicama pojedinačnih djela.
Na kojim uređajima posjetitelji pregledavaju djela Cornelis Springer?
- Većina posjeta dolazi putem računala (49%),tableti (49%) i telefoni (3%): 49% posjeta dolazi s uređaja računala.
Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Cornelis Springer?
- Preferiraju Uravnotežena mekoća (Zasićenost boja): 29% posjeta, nasuprot 14% umjetnikovog kataloga.