Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Charles-André Van Loo na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.
Charles-André Van Loo na prvi pogled
U posljednjih dvanaest mjeseci, ENEE PORTANT ANCHISE je bio/la najgledanije djelo umjetnika Charles-André Van Loo na platformi ArtsDot.com: 1.100 posjeta, što iznosi 8% svih pregleda djela ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda i Mademoiselle Clairon as Medea (study). Ukupno je zabilježeno 14.900 posjeta umjetniku Charles-André Van Loo: 3.600 posjeta stranici umjetnika i 11.300 posjeta stranicama pojedinačnih djela. Pažnja raste: broj posjeta porastao je za 256% u razdoblju od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 7.900 posjeta. Korisnici pregledavaju na računala (77%),telefoni (15%) i tableti (8%). Posjetitelji naginju prema Elegantno (Atmosfera): 56% posjeta odnosi se na djela koja čine 21% umjetnikovog kataloga.
10 najgledanijih djela umjetnika Charles-André Van Loo
Ovo je 10 djela umjetnika Charles-André Van Loo koja su korisnici najviše otvorili na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najgledanijih prema najmanje gledanom.
Koliko ljudi posjećuje stranicu Charles-André Van Loo svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
Mjesec
Stranica umjetnika
Stranice umjetnina
Stu. 2025
0
0
Pro. 2025
0
0
Sij. 2026
0
0
Velj. 2026
0
0
Ožu. 2026
0
0
Tra. 2026
0
0
Svi. 2026
0
0
Lip. 2026
100
300
Srp. 2026
1.200
6.700
Kol. 2026
1.100
1.400
Ruj. 2026
300
600
Lis. 2026
900
2.300
Koliko često se gledaju djela umjetnika Charles-André Van Loo?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju posjetitelji umjetnika Charles-André Van Loo?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
Atmosfera
Atmosfera
Djela umjetnika
Broj posjeta
Elegantno
21,1%
56,2%
Dramatičnost
42,1%
24,7%
Luksuzno
5,3%
7,9%
Razigranost
15,8%
4,5%
Romantičan
5,3%
4,5%
Eterično
10,5%
0,0%
Klasično
0,0%
1,1%
Mistično
0,0%
1,1%
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Djela umjetnika
Broj posjeta
Romantičan
10,5%
37,1%
Dramatičan
36,8%
28,1%
Melanholičan
0,0%
9,0%
Razigrano
15,8%
4,5%
Duhovni
15,8%
4,5%
Mirno i spokojno
5,3%
4,5%
Reflektivan
5,3%
4,5%
Nostalgičan
0,0%
3,4%
Luminancija
Luminancija
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamno
24,0%
35,6%
Meka sjena
34,0%
27,4%
Blaga luminancija
22,0%
29,4%
Svijetla ravnoteža
12,0%
5,5%
Sjajan
8,0%
2,1%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Prigušeno
28,0%
12,3%
Suptilne boje
32,0%
50,0%
Uravnotežena mekoća
32,0%
31,5%
Jasna prisutnost boja
8,0%
6,2%
Živopisna boja
0,0%
0,0%
Paleta boja
Paleta boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Zemljani tonovi
71,1%
82,5%
Neutralne boje
15,6%
10,2%
Tamni tonovi
2,2%
5,8%
Monokromatsko
6,7%
0,7%
Pastelne boje
4,4%
0,7%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Djela umjetnika
Broj posjeta
Monokromatski
24,0%
39,0%
Uravnoteženo
60,0%
53,4%
Živopisno
16,0%
7,5%
Kontrast
Kontrast
Djela umjetnika
Broj posjeta
Mirno
30,0%
16,4%
Nježan
12,0%
11,6%
Uravnotežen
16,0%
21,2%
Upečatljiv
16,0%
14,4%
Izjava
26,0%
36,3%
Harmonija boja
Harmonija boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Disfonetna paleta boja
12,0%
10,3%
Nježno umiješana paleta
10,0%
8,9%
Uravnotežena harmonija
16,0%
12,3%
Snažna jedinstvenost boja
32,0%
47,3%
Ujednačena paleta boja
30,0%
21,2%
Koji se radovi umjetnika Charles-André Van Loo najviše gledaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
Ujelo
Stu. 2025
Pro. 2025
Sij. 2026
Velj. 2026
Ožu. 2026
Tra. 2026
Svi. 2026
Lip. 2026
Srp. 2026
Kol. 2026
Ruj. 2026
Lis. 2026
Spanish Concert (Spanish Сo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
The sultana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jerusalem Delivered Tancred…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
100
Portrait of Marie Leszczyns…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
A Vestal. Woman portrayed a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mademoiselle Clairon as Med…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
A Pasha Having His Mistress…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
S kojih uređaja posjećuju Charles-André Van Loo?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
Uređaj
Broj posjeta
Podijeli
računala
11.500
77,2%
telefoni
2.200
14,8%
tableti
1.200
8,1%
Koji jezik koriste posjetitelji umjetnika Charles-André Van Loo?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
Jezik
Broj posjeta
Podijeli
Francuski
300
42,9%
Engleski
100
14,3%
Talijanski
100
14,3%
Koreanski
100
14,3%
Ruski
100
14,3%
Koliko posjeta dnevno ostvaruje Charles-André Van Loo i što slijedi?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
Dan
Broj posjeta
Sri 14 Lis.
0
Čet 15 Lis.
100
Pet 16 Lis.
100
Sub 17 Lis.
0
Ned 18 Lis.
0
Pon 19 Lis.
100
Uto 20 Lis.
0
Sri 21 Lis.
300
Čet 22 Lis.
0
Pet 23 Lis.
500
Sub 24 Lis.
100
Ned 25 Lis.
200
Pon 26 Lis.
100
Uto 27 Lis.
1.300
Sri 28 Lis.
0
Čet 29 Lis.
400
Pet 30 Lis.
0
Sub 31 Lis.
0
Ned 1 Stu.
0
Pon 2 Stu.
0
Uto 3 Stu.
100
Sri 4 Stu. (prognoza)
100
Čet 5 Stu. (prognoza)
100
Pet 6 Stu. (prognoza)
100
Sub 7 Stu. (prognoza)
0
Ned 8 Stu. (prognoza)
0
Pon 9 Stu. (prognoza)
0
Uto 10 Stu. (prognoza)
200
Sri 11 Stu. (prognoza)
100
Čet 12 Stu. (prognoza)
100
Pet 13 Stu. (prognoza)
100
Sub 14 Stu. (prognoza)
0
Ned 15 Stu. (prognoza)
0
Pon 16 Stu. (prognoza)
0
Uto 17 Stu. (prognoza)
300
Sri 18 Stu. (prognoza)
100
Čet 19 Stu. (prognoza)
100
Pet 20 Stu. (prognoza)
100
Sub 21 Stu. (prognoza)
0
Ned 22 Stu. (prognoza)
0
Pon 23 Stu. (prognoza)
0
Uto 24 Stu. (prognoza)
300
Pitanja o Charles-André Van Loo na ArtsDot.com
Koji su radovi umjetnika Charles-André Van Loo najpopularniji?
ENEE PORTANT ANCHISE je najpopularnije djelo s 1.100 posjeta (8% svih pregleda umjetnika Charles-André Van Loo). Gornja lista prikazuje 10 najgledanijih djela.
Koliko ljudi gleda Charles-André Van Loo na ArtsDot.com?
U posljednjih dvanaest mjeseci Charles-André Van Loo je zbio 14.900 posjeta: 3.600 na stranici umjetnika i 11.300 na stranicama pojedinačnih djela.
Na kojim uređajima posjetitelji pregledavaju djela Charles-André Van Loo?
Većina posjeta dolazi putem računala (77%),telefoni (15%) i tableti (8%): 77% posjeta dolazi s uređaja računala.
Kakve djela preferiraju posjetitelji umjetnika Charles-André Van Loo?