Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Alexandre Debelle na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Alexandre Debelle
Ljudi otvaraju La Journée des Tuiles češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Alexandre Debelle: 400 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 50% svih pregledanih djela. L'ancien pont de bois de Grenoble en 1834 i Cloître de Sainte Trophime à Arles dopunjuju postolje. Alexandre Debelle je ukupno privukao 800 posjeta, od čega 300 na stranici umjetnika, a 500 na samim djelima. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 600 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Uravnoteženo (Intenzitet boje) bilježi 100% posjeta, iako čini samo 40% kataloga.
Top 4: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Alexandre Debelle
Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 4 djela umjetnika Alexandre Debelle najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
Koliko je popularna stranica Alexandre Debelle, mjesec po mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 300 | 300 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 200 |
Koliku pozornost djela Alexandre Debelle dobivaju ukupno?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koji stilovi djela privlače posjetitelje umjetnika Alexandre Debelle?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 30,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 40,0% | 62,5% |
| Blaga luminancija | 10,0% | 25,0% |
| Svijetla ravnoteža | 20,0% | 12,5% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 50,0% | 0,0% |
| Suptilne boje | 30,0% | 87,5% |
| Uravnotežena mekoća | 0,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 20,0% | 12,5% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 50,0% | 75,0% |
| Tamni tonovi | 25,0% | 12,5% |
| Neutralne boje | 25,0% | 12,5% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 50,0% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 40,0% | 100,0% |
| Živopisno | 10,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 0,0% |
| Nježan | 40,0% | 12,5% |
| Uravnotežen | 20,0% | 75,0% |
| Upečatljiv | 10,0% | 0,0% |
| Izjava | 20,0% | 12,5% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 10,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 10,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 50,0% | 37,5% |
| Ujednačena paleta boja | 30,0% | 62,5% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Alexandre Debelle uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L'ancien pont de pierre de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Entrée de Napoléon à Gren… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Siège de Grenoble par le… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Abdication d'Humbert II L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vue de Grenoble | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| L'ancien pont de bois de Gr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| L'Assemblée des notables à… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Journée des Tuiles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Cloître de Sainte Trophime… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Vue de Chambéry prise de la… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se čita Alexandre Debelle?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Alexandre Debelle i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 400 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 100 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 100 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 100 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 200 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
Alexandre Debelle: brzi odgovori
Koje je djelo najgledanije kod Alexandre Debelle?
- To je La Journée des Tuiles: 400 posjeta, što je 50% pregleda umjetnika Alexandre Debelle. Gornja lista obuhvaća sve do 4. broja.
Koliko posjeta ima Alexandre Debelle?
- 800 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 300 na stranici umjetnika, a 500 na pojedinačnim djelima.
Postoji li vrsta djela Alexandre Debelle koju ljudi više preferiraju?
- Da, Uravnoteženo (Intenzitet boje): 100% posjeta za 40% kataloga.