Adriaen Brouwer Statistika posjeta i najgledanija djela

1605 – 1638

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Adriaen Brouwer na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Kratka verzija za Adriaen Brouwer

Ljudi otvaraju Feeling češće od bilo kojeg drugog djela umjetnika Adriaen Brouwer: 500 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 11% svih pregledanih djela. The Smokers i In the Tavern dopunjuju postolje. Adriaen Brouwer je ukupno privukao 5.200 posjeta, od čega 1.000 na stranici umjetnika, a 4.200 na samim djelima. Trend raste: 83% više posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026 s 3.500 posjeta. Posjeti podijeljene prema računala (90%) i telefoni (10%). Jedan stil se izdvaja: Melanholičan (Emocionalni ton) bilježi 32% posjeta, iako čini samo 8% kataloga.

Top 10: djela koja najčešće otvaraju posjetitelji umjetnika Adriaen Brouwer

Rangiranje prema stvarnim posjetima, a ne prema ocjeni kataloga: 10 djela umjetnika Adriaen Brouwer najčešće su otvarana na platformi ArtsDot.com u posljednjih dvanaest mjeseci.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 posjeta · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 posjeta · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 posjeta · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 posjeta · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 posjeta · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 posjeta · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 posjeta · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 posjeta · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 posjeta · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 posjeta · 2,1%

Koliko je popularna stranica Adriaen Brouwer, mjesec po mjesec?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 20268002.700
Kol. 20260600
Ruj. 2026200900

Koliku pozornost djela Adriaen Brouwer dobivaju ukupno?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Kako se najpopularnija djela umjetnika Adriaen Brouwer uspoređuju tijekom godine?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Telefoni, tableti ili računala: kako se gleda Adriaen Brouwer?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
UređajBroj posjetaPodijeli
računala4.70090,4%
telefoni5009,6%

Na kojim jezicima se čita Adriaen Brouwer?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
JezikBroj posjetaPodijeli
Češki10033,3%
Njemački10033,3%
Engleski10033,3%

Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Adriaen Brouwer i kakva je prognoza?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Prikaži brojke iza ovog grafičkog prikaza
DanBroj posjeta
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.100
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.100
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.100
Uto 13 Lis.100
Sri 14 Lis.200
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis.100
Sub 17 Lis.100
Ned 18 Lis.0
Pon 19 Lis.0
Uto 20 Lis.100
Sri 21 Lis.100
Čet 22 Lis.200
Pet 23 Lis. (prognoza)100
Sub 24 Lis. (prognoza)200
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)100
Uto 27 Lis. (prognoza)100
Sri 28 Lis. (prognoza)200
Čet 29 Lis. (prognoza)100
Pet 30 Lis. (prognoza)100
Sub 31 Lis. (prognoza)200
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)100
Uto 3 Stu. (prognoza)200
Sri 4 Stu. (prognoza)200
Čet 5 Stu. (prognoza)200
Pet 6 Stu. (prognoza)100
Sub 7 Stu. (prognoza)300
Ned 8 Stu. (prognoza)0
Pon 9 Stu. (prognoza)100
Uto 10 Stu. (prognoza)200
Sri 11 Stu. (prognoza)300
Čet 12 Stu. (prognoza)200

Adriaen Brouwer: brzi odgovori

Koje je djelo najgledanije kod Adriaen Brouwer?

To je Feeling: 500 posjeta, što je 11% pregleda umjetnika Adriaen Brouwer. Gornja lista obuhvaća sve do 10. broja.

Koliko posjeta ima Adriaen Brouwer?

5.200 u posljednjih dvanaest mjeseci, od čega 1.000 na stranici umjetnika, a 4.200 na pojedinačnim djelima.

Gledaju li ljudi Adriaen Brouwer na mobitelu ili na računalu?

Obje: podjela posjeta prema računala (90%) i telefoni (10%); računala vodi s 90%.

Postoji li vrsta djela Adriaen Brouwer koju ljudi više preferiraju?

Da, Melanholičan (Emocionalni ton): 32% posjeta za 8% kataloga.