Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Xu Lei sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Xu Lei: luvut muutamassa rivissä
As a Shadow on suosituin teos: 300 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 60% kaikista Xu Lei -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Rainbow Stone: The Formation ja Exhibition Scene of Veneer of the World - Xu Lei. Taiteilijasivu (300 näyttelyä) ja teokset (500 näyttelyä) ovat yhteensä 800 näyttelyä. Kiinnostus laski 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (600 käyntiä). Käynnit painottuvat Mystinen (Tunnelma) -tyyliin, jolloin sen osuus on 100% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 50%.
Xu Lei: 3 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Xu Lei-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
Milloin ihmiset vierailevat Xu Lei -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 500 |
| Elo 2026 | 200 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Milloin Xu Lei -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Xu Lei -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Mystinen | 50,0% | 100,0% |
| Eteerinen | 25,0% | 0,0% |
| Leikkisä ja satumainen | 25,0% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 30,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 10,0% | 60,0% |
| Pehmeä valoisuus | 20,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 40,0% | 40,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 30,0% | 20,0% |
| Hienovaraiset värit | 20,0% | 60,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 40,0% | 20,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 10,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 60,0% | 100,0% |
| Tumma | 20,0% | 0,0% |
| Monokromaattinen | 20,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 30,0% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 40,0% | 60,0% |
| Voimakas | 30,0% | 20,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 40,0% | 20,0% |
| Pehmeä | 30,0% | 80,0% |
| Tasapainoinen | 20,0% | 0,0% |
| Voimakas | 10,0% | 0,0% |
| Lausunto | 0,0% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 30,0% | 20,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 20,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 10,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 40,0% | 60,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 10,0% | 0,0% |
Mitkä ovat Xu Lei suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| As If In A Dream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer in a Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chronicle of Butterflies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rainbow Stone: The Formation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| As a Shadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Rainbow Stone: The Dissipat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Uncertainties | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jiangshan Lapse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exhibition Scene of Veneer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Exhibition Scene of Veneer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Xu Lei -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Xu Lei -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 20 Syy | 0 |
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Xu Lei
Mitä Xu Lei -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea As a Shadow, 300 vierailulla tai 60% katselukerroista. 3 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Xu Lei yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 500 teoksissa.
Mitkä Xu Lei teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Mystinen-tunnisteella varustetut teokset (Tunnelma) muodostavat 100% käynneistä, vaikka ne ovat vain 50% kokoelmasta.