Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa William Anderson sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
William Anderson pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Cavalry Embarking At Blackwall oli William Anderson näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 300 katselukertaa, mikä vastaa 17% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat 'the Bell' Inn At Erith ja A Flagship Departing From The Anchorage. Yhteensä William Anderson sai 2 200 käyntikertaa: 600 artistin sivulla ja 1 600 yksittäisten teosten sivuilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 200. Kävijät suosivat tyyliä Lausunto (Kontrasti): 72% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 40% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 10 William Anderson -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja William Anderson -teoksia (10 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
-
1
Cavalry Embarking At Blackwall
300 käyntiä · 16,7%
-
2
'the Bell' Inn At Erith
200 käyntiä · 11,1%
-
3
A Flagship Departing From The Anchorage
200 käyntiä · 11,1%
-
4
View On The Thames At Greenwich
200 käyntiä · 11,1%
-
5
View near Deptford
200 käyntiä · 11,1%
-
6
Hussars Embarking At Deptford
100 käyntiä · 5,6%
-
7
Dutch Shipping With A Flagship And A States Yacht
100 käyntiä · 5,6%
-
8
Admiral Sir Robert Calder's Action Off Cape Finisterre -
100 käyntiä · 5,6%
-
9
Self Portrait
100 käyntiä · 5,6%
-
10
Shipping in an Estuary, possibly the lower reaches
100 käyntiä · 5,6%
Kuinka monta ihmistä vierailee William Anderson -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 1 100 |
| Elo 2026 | 100 | 500 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 400 | 0 |
Kuinka usein William Anderson -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia William Anderson vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,0% | 5,6% |
| Pehmeä varjo | 16,0% | 5,6% |
| Pehmeä valoisuus | 46,0% | 44,4% |
| Kirkas tasapaino | 32,0% | 44,4% |
| Valoisa | 4,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 50,0% | 33,3% |
| Hienovaraiset värit | 30,0% | 38,9% |
| Tasapainoisen pehmeä | 14,0% | 11,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 6,0% | 16,7% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 69,2% | 100,0% |
| Maanläheinen | 25,6% | 0,0% |
| Tumma | 5,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 36,0% | 22,2% |
| Tasapainoinen | 56,0% | 61,1% |
| Voimakas | 8,0% | 16,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 12,0% | 11,1% |
| Pehmeä | 18,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 5,6% |
| Voimakas | 18,0% | 11,1% |
| Lausunto | 40,0% | 72,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 12,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,0% | 11,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,0% | 5,6% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 30,0% | 61,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 34,0% | 22,2% |
Mitä William Anderson -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Thames at Rotherhithe, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| British Troops Landing at J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Greenwich and Dep… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merchant Ships And Indiamen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Erith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View near Deptford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| A caracore from Borneo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sea Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nederlandse Kust-scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä William Andersonin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 50,0% |
| espanja | 200 | 50,0% |
Kuinka monta käyntiä William Anderson saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 100 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista William Anderson palvelussa ArtsDot.com
Mitkä William Anderson teokset ovat suosituimpia?
- Cavalry Embarking At Blackwall on suosituin teos 300 vierailulla (17% kaikista William Anderson -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo William Anderson -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana William Anderson sai yhteensä 2 200 käyntikertaa: 600 taiteilijan sivulla ja 1 600 yksittäisten teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä teoksista William Anderson -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Lausunto (Kontrasti): 72% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 40%.