Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Walter Linsley Meegan sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Walter Linsley Meegan: luvut muutamassa rivissä
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon on suosituin teos: 1 100 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 50% kaikista Walter Linsley Meegan -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Kirkstall Abbey, by moon light ja Kirkstall Abbey by Moonlight. Taiteilijasivu (1 800 näyttelyä) ja teokset (2 200 näyttelyä) ovat yhteensä 4 000 näyttelyä. Kiinnostus laski 71% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (3 100 käyntiä). Laitteittain: tietokoneet (60%) ja puhelimet (40%). Käynnit painottuvat Tasapainoisen pehmeä (Värikylläisyys) -tyyliin, jolloin sen osuus on 73% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 45%.
Walter Linsley Meegan: 7 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Walter Linsley Meegan-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon
1 100 käyntiä · 50,0%
-
2
Kirkstall Abbey, by moon light, 1899
400 käyntiä · 18,2%
-
3
Kirkstall Abbey by Moonlight
200 käyntiä · 9,1%
-
4
River Scene with Bridge and Cattle
200 käyntiä · 9,1%
-
5
Scalby Mills near Scarborough
100 käyntiä · 4,5%
-
6
Street Scene at Night
100 käyntiä · 4,5%
-
7
Rural Scene with Two Figures and Abbey
100 käyntiä · 4,5%
Milloin ihmiset vierailevat Walter Linsley Meegan -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 1 100 | 2 000 |
| Elo 2026 | 600 | 100 |
| Syy 2026 | 100 | 100 |
Milloin Walter Linsley Meegan -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Walter Linsley Meegan -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 27,3% | 22,7% |
| Pehmeä varjo | 36,4% | 59,1% |
| Pehmeä valoisuus | 9,1% | 4,5% |
| Kirkas tasapaino | 27,3% | 13,6% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 9,1% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 45,5% | 27,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 45,5% | 72,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 18,2% | 18,2% |
| Tasapainoinen | 72,7% | 77,3% |
| Voimakas | 9,1% | 4,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 9,1% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 9,1% | 0,0% |
| Voimakas | 27,3% | 31,8% |
| Lausunto | 54,5% | 68,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 18,2% | 9,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 18,2% | 22,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 63,6% | 68,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitkä ovat Walter Linsley Meegan suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kirkstall Abbey, by moon li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Street Scene at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Original Oak at Night,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scarborough Lighthouse at N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 0 | 100 |
| Kirkstall Abbey by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The South Bay at Night with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Pier, New Brighton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Redcote Bridge, Armley, By… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scalby Mills near Scarborou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rural Scene with Two Figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mitä laitteita Walter Linsley Meegan -yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Tietotaulukko
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 2 400 | 60,0% |
| puhelimet | 1 600 | 40,0% |
Mitä kieliä Walter Linsley Meegan -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tietotaulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Walter Linsley Meegan -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 200 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 300 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 400 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 400 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Walter Linsley Meegan
Mitä Walter Linsley Meegan -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon, 1 100 vierailulla tai 50% katselukerroista. 7 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Walter Linsley Meegan yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 4 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 800 taiteilijan sivulla ja 2 200 teoksissa.
Mitä laitteita Walter Linsley Meegan -yleisö käyttää?
- Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (60%) ja puhelimet (40%); tietokoneet muodostaa 60% käynneistä.
Mitkä Walter Linsley Meegan teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Tasapainoisen pehmeä-tunnisteella varustetut teokset (Värikylläisyys) muodostavat 73% käynneistä, vaikka ne ovat vain 45% kokoelmasta.