Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Vincent Clare sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Vincent Clare: luvut muutamassa rivissä
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank on suosituin teos: 300 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 14% kaikista Vincent Clare -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Greengages, Plums And Grapes ja Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank. Taiteilijasivu (300 näyttelyä) ja teokset (1 700 näyttelyä) ovat yhteensä 2 000 näyttelyä. Kiinnostus laski 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 900 käyntiä). Käynnit painottuvat Tasapainoinen (Kontrasti) -tyyliin, jolloin sen osuus on 24% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 12%.
Vincent Clare: 10 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Vincent Clare-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank
300 käyntiä · 14,3%
-
2
Greengages, Plums And Grapes
200 käyntiä · 9,5%
-
3
Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank
200 käyntiä · 9,5%
-
4
Fruit Piece
200 käyntiä · 9,5%
-
5
A Still Life Of Flowers And A Bird's Nest On A Mossy
200 käyntiä · 9,5%
-
6
Primroses And A Bird's Nest On A Mossy Bank
100 käyntiä · 4,8%
-
7
Still Life With Primroses And A Bird's Nest
100 käyntiä · 4,8%
-
8
Lilies Of The Valley
100 käyntiä · 4,8%
-
9
Apple Blossom And A Bird's Nest
100 käyntiä · 4,8%
-
10
Spring Flowers On A Mossy Bank
100 käyntiä · 4,8%
Milloin ihmiset vierailevat Vincent Clare -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 1 600 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Milloin Vincent Clare -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Vincent Clare -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 20,0% | 9,5% |
| Pehmeä varjo | 56,0% | 66,7% |
| Pehmeä valoisuus | 18,0% | 14,3% |
| Kirkas tasapaino | 2,0% | 4,8% |
| Valoisa | 4,0% | 4,8% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 2,0% | 4,8% |
| Hienovaraiset värit | 22,0% | 19,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 66,0% | 71,4% |
| Selkeä värikylläisyys | 10,0% | 4,8% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 78,0% | 85,7% |
| Tumma | 14,0% | 4,8% |
| Neutraalit sävyt | 8,0% | 9,5% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 8,0% | 19,1% |
| Tasapainoinen | 86,0% | 76,2% |
| Voimakas | 6,0% | 4,8% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 28,0% | 23,8% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 23,8% |
| Voimakas | 34,0% | 38,1% |
| Lausunto | 20,0% | 14,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 19,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 20,0% | 9,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 60,0% | 71,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 10,0% | 0,0% |
Mitkä ovat Vincent Clare suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fruit Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Grapes, Apples And Gooseber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plums And Grapes On A Mossy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of A Bird's Nest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Primroses And Bird's Nest O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Springtime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Flowers And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bird's Nest And A Basket… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Vincent Clare -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Vincent Clare -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 100 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Vincent Clare
Mitä Vincent Clare -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank, 300 vierailulla tai 14% katselukerroista. 10 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Vincent Clare yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 2 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 1 700 teoksissa.
Mitkä Vincent Clare teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Tasapainoinen-tunnisteella varustetut teokset (Kontrasti) muodostavat 24% käynneistä, vaikka ne ovat vain 12% kokoelmasta.