Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Victor Navlet sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Victor Navlet pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana General View Of Paris From A Hot-air Balloon oli Victor Navlet näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 3 500 katselukertaa, mikä vastaa 51% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat General view of Paris, taken from the Observatory, by balloon ja Vatican Library. Yhteensä Victor Navlet sai 12 300 käyntikertaa: 6 600 artistin sivulla ja 5 700 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus laski hieman: käynnit vähentyivät 68% välillä Syy 2026–Lok 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 6 700. Ihmiset selaavat puhelimet (75%), tietokoneet (22%) ja tabletit (3%). Kävijät suosivat tyyliä Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 77% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 15% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 8 Victor Navlet -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Victor Navlet -teoksia (8 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
-
1
General View Of Paris From A Hot-air Balloon, 1855
3 500 käyntiä · 50,7%
-
2
General view of Paris, taken from the Observatory, by balloon
1 700 käyntiä · 24,6%
-
3
Vatican Library
600 käyntiä · 8,7%
-
4
The Senate's room of lost steps The Senate's conference room
600 käyntiä · 8,7%
-
5
The Staircase Of The Paris Opera, 1880
200 käyntiä · 2,9%
-
6
Hall Of Constantine In The Vatican
100 käyntiä · 1,4%
-
7
The Roman Forum seen from the Tabularium
100 käyntiä · 1,4%
-
8
Entrée des appartements du Pape
100 käyntiä · 1,4%
Kuinka monta ihmistä vierailee Victor Navlet -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 3 600 | 3 100 |
| Elo 2026 | 200 | 100 |
| Syy 2026 | 1 900 | 2 100 |
| Lok 2026 | 900 | 400 |
Kuinka usein Victor Navlet -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Victor Navlet vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Rauhallinen | 33,3% | 92,1% |
| Energisoiva | 33,3% | 5,3% |
| Melankolinen | 33,3% | 2,6% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 65,0% | 20,3% |
| Pehmeä varjo | 10,0% | 2,9% |
| Pehmeä valoisuus | 15,0% | 76,8% |
| Kirkas tasapaino | 10,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 35,0% | 75,4% |
| Hienovaraiset värit | 45,0% | 7,2% |
| Tasapainoisen pehmeä | 20,0% | 17,4% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 70,0% | 81,2% |
| Tasapainoinen | 30,0% | 18,8% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 50,0% | 36,2% |
| Pehmeä | 15,0% | 8,7% |
| Tasapainoinen | 5,0% | 0,0% |
| Voimakas | 15,0% | 50,7% |
| Lausunto | 15,0% | 4,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 15,0% | 26,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 50,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 5,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 20,0% | 2,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 50,0% | 20,3% |
Mitä Victor Navlet -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| General View Of Paris From… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 700 | 100 | 1 000 | 100 |
| The Roman Forum seen from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Staircase Of The Paris… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le foyer de la danse à l'Op… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrée des appartements du… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Signing Room at the Vatican | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enamels room of the Cluny m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Senate's room of lost s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| The Salle des Pas Perdus in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä laitteita Victor Navlet -taiteilijan vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Katso luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| puhelimet | 9 200 | 74,8% |
| tietokoneet | 2 700 | 22,0% |
| tabletit | 400 | 3,3% |
Mitä kieliä Victor Navletin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 1 000 | 90,9% |
| saksa | 100 | 9,1% |
Kuinka monta käyntiä Victor Navlet saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 100 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 200 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 100 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 100 |
| ma 2 Mar | 100 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 600 |
| to 5 Mar | 200 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 100 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 900 |
| to 12 Mar (ennuste) | 300 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 100 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 1 100 |
| to 19 Mar (ennuste) | 400 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 200 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 1 300 |
| to 26 Mar (ennuste) | 500 |
Kysymyksiä artistista Victor Navlet palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Victor Navlet teokset ovat suosituimpia?
- General View Of Paris From A Hot-air Balloon on suosituin teos 3 500 vierailulla (51% kaikista Victor Navlet -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 8 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Victor Navlet -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Victor Navlet sai yhteensä 12 300 käyntikertaa: 6 600 taiteilijan sivulla ja 5 700 yksittäisten teosten sivuilla.
Millä laitteilla Victor Navlet -taiteilijan vierailijat selaavat?
- Pääasiassa laitteella puhelimet (75%), tietokoneet (22%) ja tabletit (3%): 75% vierailuista tulee laitteesta puhelimet.
Minkä tyyppisistä teoksista Victor Navlet -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 77% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 15%.