Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Stuart Henry Bell sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Stuart Henry Bell: luvut muutamassa rivissä
'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer on suosituin teos: 100 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 11% kaikista Stuart Henry Bell -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Destruction of the Slaver (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove') ja Anchored Awaiting Cargo (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'). Taiteilijasivu (500 näyttelyä) ja teokset (800 näyttelyä) ovat yhteensä 1 300 näyttelyä. Kiinnostus kasvaa: käyntejä oli 100% enemmän aikavälillä Syy 2026–Lok 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (800 käyntiä). Käynnit painottuvat Tasapainoinen (Kontrasti) -tyyliin, jolloin sen osuus on 33% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 18%.
Stuart Henry Bell: 9 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Stuart Henry Bell-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer, 1894
100 käyntiä · 11,1%
-
2
Destruction of the Slaver (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 käyntiä · 11,1%
-
3
Anchored Awaiting Cargo (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 käyntiä · 11,1%
-
4
Wreck in Sunderland Harbour (as it appeared about 1850), 1896
100 käyntiä · 11,1%
-
5
Marsden Rock, 1891
100 käyntiä · 11,1%
-
6
The Expedition Entering Baffin Bay in Search of John Franklin, 1850
100 käyntiä · 11,1%
-
7
Old South Pier and Lighthouse, Sunderland
100 käyntiä · 11,1%
-
8
Leaving Sunderland Harbour (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 käyntiä · 11,1%
-
9
Marsden Rock, 1891
100 käyntiä · 11,1%
Milloin ihmiset vierailevat Stuart Henry Bell -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 300 | 500 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
| Lok 2026 | 100 | 100 |
Milloin Stuart Henry Bell -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Stuart Henry Bell -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 11,8% | 22,2% |
| Pehmeä varjo | 5,9% | 11,1% |
| Pehmeä valoisuus | 29,4% | 11,1% |
| Kirkas tasapaino | 47,1% | 55,6% |
| Valoisa | 5,9% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 41,2% | 33,3% |
| Hienovaraiset värit | 35,3% | 44,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 23,5% | 22,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 29,4% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 64,7% | 55,6% |
| Voimakas | 5,9% | 11,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 5,9% | 11,1% |
| Pehmeä | 11,8% | 11,1% |
| Tasapainoinen | 17,6% | 33,3% |
| Voimakas | 17,6% | 11,1% |
| Lausunto | 47,1% | 33,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 35,3% | 44,4% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 5,9% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 11,8% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 35,3% | 44,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 11,8% | 11,1% |
Mitkä ovat Stuart Henry Bell suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marsden Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Expedition Entering Baf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Expedition Entering Baf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bents Farm, Whitburn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marsden Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Moving of the Old North Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moving of the Old North Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunderland, 1855, Morning a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leaving Sunderland Harbour… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cut Out by the Frigate's Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Stuart Henry Bell -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Stuart Henry Bell -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Stuart Henry Bell
Mitä Stuart Henry Bell -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea 'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer, 100 vierailulla tai 11% katselukerroista. 9 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Stuart Henry Bell yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 1 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 800 teoksissa.
Mitkä Stuart Henry Bell teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Tasapainoinen-tunnisteella varustetut teokset (Kontrasti) muodostavat 33% käynneistä, vaikka ne ovat vain 18% kokoelmasta.