Robert Delaunay Kävijätilastot ja katsotuimmat teokset

1885 – 1941

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Robert Delaunay sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Lyhyt versio artistille Robert Delaunay

Pariisin Kaupunki on Robert Delaunay -taiteilijan suosituin teos: 7 600 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 44% kaikista katseluista. Torni Eiffel ja Eiffel Tower täydentävät palkintopallin. Robert Delaunay keräsi yhteensä 21 600 käyntiä, joista 6 200 taiteilijan sivulla ja 15 400 teoksilla. Trendi on nouseva: Syy 2026 oli 159% enemmän käyntejä kuin Elo 2026. Huippukuukausi oli Syy 2026, jolloin vierailuja oli 9 600. Sivustoa on luettu englanti (32%), ranska (21%) ja italia (21%) kielellä. Käynnit jakautuneet laitteiden tietokoneet (69%), puhelimet (24%) ja tabletit (7%) välillä. Yksi maku erottuu joukosta: Moderni ja pelkistetty (Tunnelma) saa 60% käynneistä, vaikka se on vain 14% koko luettelosta.

Top 10: Robert Delaunay teokset, joita katsotaan eniten

Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Robert Delaunay -taiteilijan 10 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.

  1. Pariisin Kaupunki 1 Pariisin Kaupunki, 1912 7 600 käyntiä · 44,4%
  2. Torni Eiffel 2 Torni Eiffel, 1914 1 900 käyntiä · 11,1%
  3. Eiffel Tower 3 Eiffel Tower 1 000 käyntiä · 5,8%
  4. Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 4 Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 700 käyntiä · 4,1%
  5. The Eiffel Tower 5 The Eiffel Tower, 1910 600 käyntiä · 3,5%
  6. La ville de Paris 6 La ville de Paris, 1911 500 käyntiä · 2,9%
  7. Circular Forms 7 Circular Forms, 1930 500 käyntiä · 2,9%
  8. The Joy of Life 8 The Joy of Life, 1930 400 käyntiä · 2,3%
  9. Cercles simultanés 9 Cercles simultanés 400 käyntiä · 2,3%
  10. Simultaneous Contrasts Sun and Moon 10 Simultaneous Contrasts Sun and Moon 300 käyntiä · 1,8%

Kuinka suosittu Robert Delaunay -sivu on kuukaudesta toiseen?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tämän kaavion luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026200100
Hei 20261 7006 300
Elo 20263003 400
Syy 20264 0005 600

Kuinka paljon Robert Delaunay teokset saavat yhteensä huomiota?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten suosituimmat Robert Delaunay -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tämän kaavion luvut
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Pariisin Kaupunki0000000002 1002 2002 900
Torni Eiffel0000000004002001 200
Tall Portuguese Woman00000000020000
Formes circulaires, soleil…00000000000500
La ville de Paris00000000000100
Political Drama00000000010000
The Eiffel Tower000000000100100300
Premier Disque00000000010000
Nude woman reading000000000000
Eiffel Tower00000000100600200100

Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: miten Robert Delaunay on nähty?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä tämän kaavion luvut
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet14 80068,5%
puhelimet5 20024,1%
tabletit1 6007,4%

Millä kielillä Robert Delaunay on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä tämän kaavion luvut
KieliKäynnitJaa
englanti1 50031,9%
ranska1 00021,3%
italia1 00021,3%
espanja2004,3%
portugali2004,3%
bulgaria1002,1%
saksa1002,1%
korea1002,1%
hollanti1002,1%
venäjä1002,1%

Miltä Robert Delaunay päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tämän kaavion luvut
PäiväKäynnit
la 26 Syy400
su 27 Syy200
ma 28 Syy600
ti 29 Syy700
ke 30 Syy700
to 1 Lok300
pe 2 Lok300
la 3 Lok300
su 4 Lok0
ma 5 Lok500
ti 6 Lok1 200
ke 7 Lok700
to 8 Lok600
pe 9 Lok500
la 10 Lok0
su 11 Lok200
ma 12 Lok600
ti 13 Lok600
ke 14 Lok900
to 15 Lok1 600
pe 16 Lok400
la 17 Lok (ennuste)300
su 18 Lok (ennuste)200
ma 19 Lok (ennuste)700
ti 20 Lok (ennuste)1 100
ke 21 Lok (ennuste)1 000
to 22 Lok (ennuste)1 100
pe 23 Lok (ennuste)500
la 24 Lok (ennuste)300
su 25 Lok (ennuste)200
ma 26 Lok (ennuste)800
ti 27 Lok (ennuste)1 100
ke 28 Lok (ennuste)1 100
to 29 Lok (ennuste)1 100
pe 30 Lok (ennuste)500
la 31 Lok (ennuste)300
su 1 Mar (ennuste)200
ma 2 Mar (ennuste)800
ti 3 Mar (ennuste)1 200
ke 4 Mar (ennuste)1 100
to 5 Mar (ennuste)1 200
pe 6 Mar (ennuste)600

Robert Delaunay: nopeita vastauksia

Mikä on Robert Delaunay -taiteilijan katsotuin teos?

Se on Pariisin Kaupunki: 7 600 vierailua, mikä on 44% Robert Delaunay -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 10.

Kuinka monta käyntiä Robert Delaunay saa?

21 600 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 6 200 taiteilijan sivulla ja 15 400 yksittäisissä teoksissa.

Katsovatko ihmiset Robert Delaunay -teoksia puhelimella vai tietokoneella?

Molemmat: käynnit jakautuvat laitteisiin tietokoneet (69%), puhelimet (24%) ja tabletit (7%); kärjessä on tietokoneet osuudella 69%.

Luevatko ihmiset Robert Delaunay aiheesta useilla eri kielillä?

Kyllä: englanti (32%), ranska (21%) ja italia (21%). Eniten käytetty kieli on englanti osuudella 32%.

Onko Robert Delaunay -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?

Kyllä, Moderni ja pelkistetty (Tunnelma): 60% vierailuista vastaa 14% osuutta luettelosta.