Remedios Varo Kävijätilastot ja katsotuimmat teokset

1908 – 1963

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Remedios Varo sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Lyhyt versio artistille Remedios Varo

The call on Remedios Varo -taiteilijan suosituin teos: 3 500 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 8% kaikista katseluista. Embroidering the Earth's mantle ja Cats' Paradise täydentävät palkintopallin. Remedios Varo keräsi yhteensä 56 400 käyntiä, joista 17 700 taiteilijan sivulla ja 38 700 teoksilla. Trendi on nouseva: Syy 2026 oli 93% enemmän käyntejä kuin Elo 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 25 600. Sivustoa on luettu italia (20%), ruotsi (17%) ja espanja (13%) kielellä. Yleisö on jakautunut Ruotsi (26%), Italia (16%) ja Meksiko (16%) alueelle. Käynnit jakautuneet laitteiden tietokoneet (56%), puhelimet (40%) ja tabletit (4%) välillä. Yksi maku erottuu joukosta: Pehmeä varjo (Valoisuus) saa 35% käynneistä, vaikka se on vain 20% koko luettelosta.

Top 10: Remedios Varo teokset, joita katsotaan eniten

Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Remedios Varo -taiteilijan 10 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.

  1. The call 1 The call 3 500 käyntiä · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3 000 käyntiä · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1 800 käyntiä · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1 700 käyntiä · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1 600 käyntiä · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1 300 käyntiä · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1 200 käyntiä · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1 200 käyntiä · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1 100 käyntiä · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1 100 käyntiä · 2,5%

Kuinka suosittu Remedios Varo -sivu on kuukaudesta toiseen?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tämän kaavion luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026200400
Hei 20266 30019 300
Elo 20262 6007 700
Syy 20268 60011 300

Kuinka paljon Remedios Varo teokset saavat yhteensä huomiota?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten suosituimmat Remedios Varo -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tämän kaavion luvut
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001 200
Icon 1000000000200100300
The farewell000000000400200500
Vegetarian vampire0000000005000800
Find0000000006000400
Harmony0000000007000200
Breaking the vicious circle0000000000400300
Star catcher0000000002000300
Mimicry0000000002000100
The call0000000006009001 400

Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: miten Remedios Varo on nähty?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä tämän kaavion luvut
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet31 60056,0%
puhelimet22 30039,5%
tabletit2 5004,4%

Millä kielillä Remedios Varo on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä tämän kaavion luvut
KieliKäynnitJaa
italia2 40019,8%
ruotsi2 10017,4%
espanja1 60013,2%
englanti1 40011,6%
portugali1 30010,7%
venäjä6005,0%
saksa4003,3%
tšekki3002,5%
unkari3002,5%
liettua3002,5%

Miltä Remedios Varo päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tämän kaavion luvut
PäiväKäynnit
su 27 Syy1 400
ma 28 Syy700
ti 29 Syy800
ke 30 Syy600
to 1 Lok800
pe 2 Lok1 400
la 3 Lok900
su 4 Lok2 700
ma 5 Lok2 200
ti 6 Lok700
ke 7 Lok2 500
to 8 Lok1 300
pe 9 Lok1 300
la 10 Lok500
su 11 Lok900
ma 12 Lok1 300
ti 13 Lok900
ke 14 Lok500
to 15 Lok900
pe 16 Lok1 400
la 17 Lok2 600
su 18 Lok (ennuste)1 800
ma 19 Lok (ennuste)1 500
ti 20 Lok (ennuste)800
ke 21 Lok (ennuste)1 300
to 22 Lok (ennuste)1 100
pe 23 Lok (ennuste)1 500
la 24 Lok (ennuste)1 400
su 25 Lok (ennuste)1 900
ma 26 Lok (ennuste)1 600
ti 27 Lok (ennuste)900
ke 28 Lok (ennuste)1 400
to 29 Lok (ennuste)1 100
pe 30 Lok (ennuste)1 600
la 31 Lok (ennuste)1 500
su 1 Mar (ennuste)2 000
ma 2 Mar (ennuste)1 700
ti 3 Mar (ennuste)1 000
ke 4 Mar (ennuste)1 400
to 5 Mar (ennuste)1 200
pe 6 Mar (ennuste)1 600
la 7 Mar (ennuste)1 600

Remedios Varo: nopeita vastauksia

Mikä on Remedios Varo -taiteilijan katsotuin teos?

Se on The call: 3 500 vierailua, mikä on 8% Remedios Varo -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 10.

Kuinka monta käyntiä Remedios Varo saa?

56 400 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 17 700 taiteilijan sivulla ja 38 700 yksittäisissä teoksissa.

Katsovatko ihmiset Remedios Varo -teoksia puhelimella vai tietokoneella?

Molemmat: käynnit jakautuvat laitteisiin tietokoneet (56%), puhelimet (40%) ja tabletit (4%); kärjessä on tietokoneet osuudella 56%.

Luevatko ihmiset Remedios Varo aiheesta useilla eri kielillä?

Kyllä: italia (20%), ruotsi (17%) ja espanja (13%). Eniten käytetty kieli on italia osuudella 20%.

Onko Remedios Varo -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?

Kyllä, Pehmeä varjo (Valoisuus): 35% vierailuista vastaa 20% osuutta luettelosta.