Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Rafael Monleón Y Torres sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Rafael Monleón Y Torres pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana The Spanish Frigate Numancia oli Rafael Monleón Y Torres näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 200 katselukertaa, mikä vastaa 40% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat 17th-Century Galleons Based on Engravings, Paintings, Drawings, and Descriptions of the Period ja The “Nueva Teresa Cubana” in front of Sitges. Yhteensä Rafael Monleón Y Torres sai 1 000 käyntikertaa: 600 artistin sivulla ja 400 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus kasvaa: käynnit nousivat 500% välillä Syy 2026–Lok 2026. Vilkkain kuukausi oli Lok 2026, jolloin vierailuja oli 600. Kävijät suosivat tyyliä Tasapainoinen (Kontrasti): 60% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 38% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 4 Rafael Monleón Y Torres -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Rafael Monleón Y Torres -teoksia (4 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
-
1
The Spanish Frigate Numancia, 1803
200 käyntiä · 40,0%
-
2
17th-Century Galleons Based on Engravings, Paintings, Drawings, and Descriptions of the Period, 1886
100 käyntiä · 20,0%
-
3
The “Nueva Teresa Cubana” in front of Sitges, 1890
100 käyntiä · 20,0%
-
4
Banner of the Holy League
100 käyntiä · 20,0%
Kuinka monta ihmistä vierailee Rafael Monleón Y Torres -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 0 | 100 |
| Elo 2026 | 200 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
| Lok 2026 | 400 | 200 |
Kuinka usein Rafael Monleón Y Torres -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Rafael Monleón Y Torres vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Nostalginen | 33,3% | 50,0% |
| Dramaattinen | 33,3% | 25,0% |
| Seesteinen | 33,3% | 25,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 12,5% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 25,0% | 40,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 62,5% | 60,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 75,0% | 80,0% |
| Hienovaraiset värit | 25,0% | 20,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 25,0% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 75,0% | 80,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 12,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 37,5% | 60,0% |
| Voimakas | 25,0% | 20,0% |
| Lausunto | 25,0% | 20,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 50,0% | 40,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 37,5% | 60,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 12,5% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitä Rafael Monleón Y Torres -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Ships | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The “Nueva Teresa Cubana” i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17th-Century Galleons Based… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Spanish Frigate Numancia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Attack on the Callao of Chi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mail Entering the Port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Renaissance Navy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banner of the Holy League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Mitä kieliä Rafael Monleón Y Torresin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 200 | 50,0% |
| tšekki | 100 | 25,0% |
| venäjä | 100 | 25,0% |
Kuinka monta käyntiä Rafael Monleón Y Torres saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 100 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 100 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista Rafael Monleón Y Torres palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Rafael Monleón Y Torres teokset ovat suosituimpia?
- The Spanish Frigate Numancia on suosituin teos 200 vierailulla (40% kaikista Rafael Monleón Y Torres -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 4 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Rafael Monleón Y Torres -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Rafael Monleón Y Torres sai yhteensä 1 000 käyntikertaa: 600 taiteilijan sivulla ja 400 yksittäisten teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä teoksista Rafael Monleón Y Torres -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Tasapainoinen (Kontrasti): 60% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 38%.