Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Rafael De Penagos sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lyhyt versio artistille Rafael De Penagos
Untitled (551) on Rafael De Penagos -taiteilijan suosituin teos: 300 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 6% kaikista katseluista. Untitled (168) ja Untitled (205) täydentävät palkintopallin. Rafael De Penagos keräsi yhteensä 6 100 käyntiä, joista 1 000 taiteilijan sivulla ja 5 100 teoksilla. Trendi on hieman laskussa: 100% vähemmän käyntejä Syy 2026 kuin Elo 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 5 500. Käynnit jakautuneet laitteiden tietokoneet (98%) ja puhelimet (2%) välillä. Yksi maku erottuu joukosta: Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia) saa 25% käynneistä, vaikka se on vain 6% koko luettelosta.
Top 10: Rafael De Penagos teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Rafael De Penagos -taiteilijan 10 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
-
1
Untitled (551)
300 käyntiä · 5,7%
-
2
Untitled (168)
200 käyntiä · 3,8%
-
3
Untitled (205)
200 käyntiä · 3,8%
-
4
Untitled (216)
200 käyntiä · 3,8%
-
5
Untitled (862)
200 käyntiä · 3,8%
-
6
Untitled (957)
200 käyntiä · 3,8%
-
7
Untitled (917)
200 käyntiä · 3,8%
-
8
Untitled (920)
200 käyntiä · 3,8%
-
9
Untitled (443)
200 käyntiä · 3,8%
-
10
Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr
100 käyntiä · 1,9%
Kuinka suosittu Rafael De Penagos -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 400 |
| Hei 2026 | 900 | 4 600 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka paljon Rafael De Penagos teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat Rafael De Penagos -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 3,8% |
| Pehmeä varjo | 10,0% | 9,4% |
| Pehmeä valoisuus | 18,0% | 18,9% |
| Kirkas tasapaino | 34,0% | 41,5% |
| Valoisa | 38,0% | 26,4% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 20,0% | 24,5% |
| Hienovaraiset värit | 16,0% | 13,2% |
| Tasapainoisen pehmeä | 30,0% | 18,9% |
| Selkeä värikylläisyys | 32,0% | 43,4% |
| Voimakas väri | 2,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 55,3% | 40,0% |
| Maanläheinen | 14,9% | 20,0% |
| Tumma | 12,8% | 18,0% |
| Pastellisävyt | 8,5% | 10,0% |
| Auringonlasku | 2,1% | 6,0% |
| Luonnonläheinen | 2,1% | 4,0% |
| Metallinhohto | 2,1% | 2,0% |
| Lämminväriinen | 2,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 12,0% | 11,3% |
| Tasapainoinen | 42,0% | 41,5% |
| Voimakas | 46,0% | 47,2% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 2,0% | 1,9% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 4,0% | 13,2% |
| Lausunto | 94,0% | 84,9% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 22,0% | 17,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 24,0% | 18,9% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,0% | 24,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 36,0% | 20,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 12,0% | 18,9% |
Miten suosituimmat Rafael De Penagos -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (100) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (848) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (677) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (883) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (369) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (216) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (282) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (592) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (419) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: miten Rafael De Penagos on nähty?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä tämän kaavion luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 6 000 | 98,4% |
| puhelimet | 100 | 1,6% |
Millä kielillä Rafael De Penagos on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Rafael De Penagos päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 100 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
Rafael De Penagos: nopeita vastauksia
Mikä on Rafael De Penagos -taiteilijan katsotuin teos?
- Se on Untitled (551): 300 vierailua, mikä on 6% Rafael De Penagos -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 10.
Kuinka monta käyntiä Rafael De Penagos saa?
- 6 100 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 1 000 taiteilijan sivulla ja 5 100 yksittäisissä teoksissa.
Katsovatko ihmiset Rafael De Penagos -teoksia puhelimella vai tietokoneella?
- Molemmat: käynnit jakautuvat laitteisiin tietokoneet (98%) ja puhelimet (2%); kärjessä on tietokoneet osuudella 98%.
Onko Rafael De Penagos -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
- Kyllä, Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 25% vierailuista vastaa 6% osuutta luettelosta.