Peter Golfinopoulos Kävijätilastot ja katsotuimmat teokset

1928

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Peter Golfinopoulos sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Lyhyt versio artistille Peter Golfinopoulos

Painting No. 4 on Peter Golfinopoulos -taiteilijan suosituin teos: 200 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 67% kaikista katseluista. Painting No. 2 täydentävät palkintopallin. Peter Golfinopoulos keräsi yhteensä 300 käyntiä, joista 200 taiteilijan sivulla ja 100 teoksilla. Trendi on hieman laskussa: 100% vähemmän käyntejä Syy 2026 kuin Elo 2026. Huippukuukausi oli Elo 2026, jolloin vierailuja oli 200. Yksi maku erottuu joukosta: Lausunto (Kontrasti) saa 67% käynneistä, vaikka se on vain 17% koko luettelosta.

Top 2: Peter Golfinopoulos teokset, joita katsotaan eniten

Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Peter Golfinopoulos -taiteilijan 2 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.

  1. Painting No. 4 1 Painting No. 4, 1975 200 käyntiä · 66,7%
  2. Painting No. 2 2 Painting No. 2, 1976 100 käyntiä · 33,3%

Kuinka suosittu Peter Golfinopoulos -sivu on kuukaudesta toiseen?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tämän kaavion luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 20261000
Elo 2026100100
Syy 202600

Kuinka paljon Peter Golfinopoulos teokset saavat yhteensä huomiota?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten suosituimmat Peter Golfinopoulos -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tämän kaavion luvut
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Painting No. 400000000001000
Untitled000000000000
Painting 14000000000000
Painting 2000000000000
Painting No. 2000000000000
Number 4000000000000

Millä kielillä Peter Golfinopoulos on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Miltä Peter Golfinopoulos päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tämän kaavion luvut
PäiväKäynnit
ma 21 Syy0
ti 22 Syy0
ke 23 Syy0
to 24 Syy0
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok (ennuste)0
ti 13 Lok (ennuste)0
ke 14 Lok (ennuste)0
to 15 Lok (ennuste)0
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0

Peter Golfinopoulos: nopeita vastauksia

Mikä on Peter Golfinopoulos -taiteilijan katsotuin teos?

Se on Painting No. 4: 200 vierailua, mikä on 67% Peter Golfinopoulos -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 2.

Kuinka monta käyntiä Peter Golfinopoulos saa?

300 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 200 taiteilijan sivulla ja 100 yksittäisissä teoksissa.

Onko Peter Golfinopoulos -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?

Kyllä, Lausunto (Kontrasti): 67% vierailuista vastaa 17% osuutta luettelosta.