Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Celis Pérez sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Lyhyt versio artistille Celis Pérez
Abriendo caminos on Celis Pérez -taiteilijan suosituin teos: 600 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 25% kaikista katseluista. Resurección ja Misión propria Contruccion -Transformación täydentävät palkintopallin. Celis Pérez keräsi yhteensä 2 300 käyntiä, joista 500 taiteilijan sivulla ja 1 800 teoksilla. Trendi on hieman laskussa: 100% vähemmän käyntejä Lok 2026 kuin Syy 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 800. Yksi maku erottuu joukosta: Energisoiva (Tunteen sävy) saa 100% käynneistä, vaikka se on vain 38% koko luettelosta.
Top 10: Celis Pérez teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Celis Pérez -taiteilijan 10 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
Kuinka suosittu Celis Pérez -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
300
Hei 2026
500
1 300
Elo 2026
0
0
Syy 2026
0
200
Lok 2026
0
0
Kuinka paljon Celis Pérez teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat Celis Pérez -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Voimakas
75,0%
100,0%
Dramaattinen
12,5%
0,0%
Mystinen
12,5%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Energisoiva
37,5%
100,0%
Rauhallinen
12,5%
0,0%
Iloinen
12,5%
0,0%
Melankolinen
12,5%
0,0%
Intohimoinen
12,5%
0,0%
Hengellinen
12,5%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
24,0%
16,7%
Pehmeä varjo
30,0%
25,0%
Pehmeä valoisuus
30,0%
8,3%
Kirkas tasapaino
8,0%
33,3%
Valoisa
8,0%
16,7%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
30,0%
29,2%
Hienovaraiset värit
14,0%
12,5%
Tasapainoisen pehmeä
20,0%
20,8%
Selkeä värikylläisyys
28,0%
37,5%
Voimakas väri
8,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
41,5%
11,8%
Maanläheinen
24,4%
47,1%
Neutraalit sävyt
29,3%
35,3%
Pastellisävyt
2,4%
5,9%
Lämminväriinen
2,4%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
26,0%
20,8%
Tasapainoinen
46,0%
45,8%
Voimakas
28,0%
33,3%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
8,0%
12,5%
Pehmeä
18,0%
8,3%
Tasapainoinen
10,0%
12,5%
Voimakas
20,0%
12,5%
Lausunto
44,0%
54,2%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
32,0%
20,8%
Pehmeästi sekoitettu paletti
24,0%
33,3%
Tasapainoinen harmonia
12,0%
20,8%
Vahva väriyhtenäisyys
24,0%
20,8%
Yhtenäinen väripaletti
8,0%
4,2%
Miten suosituimmat Celis Pérez -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Todo es posible, todo existe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Montevideo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
De Natura Rerum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait to observe th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
El pez mágico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The head First step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Endless
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
Paisaje Ideal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Místico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Músico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä Celis Pérez on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Celis Pérez päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
Päivä
Käynnit
ti 13 Lok
0
ke 14 Lok
0
to 15 Lok
0
pe 16 Lok
0
la 17 Lok
0
su 18 Lok
100
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
0
ke 21 Lok
0
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
0
ma 26 Lok
0
ti 27 Lok
0
ke 28 Lok
0
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
0
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar (ennuste)
0
ke 4 Mar (ennuste)
0
to 5 Mar (ennuste)
0
pe 6 Mar (ennuste)
0
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
0
ke 11 Mar (ennuste)
0
to 12 Mar (ennuste)
0
pe 13 Mar (ennuste)
0
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
0
ti 17 Mar (ennuste)
0
ke 18 Mar (ennuste)
0
to 19 Mar (ennuste)
0
pe 20 Mar (ennuste)
0
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
0
Celis Pérez: nopeita vastauksia
Mikä on Celis Pérez -taiteilijan katsotuin teos?
Se on Abriendo caminos: 600 vierailua, mikä on 25% Celis Pérez -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 10.
Kuinka monta käyntiä Celis Pérez saa?
2 300 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 500 taiteilijan sivulla ja 1 800 yksittäisissä teoksissa.
Onko Celis Pérez -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
Kyllä, Energisoiva (Tunteen sävy): 100% vierailuista vastaa 38% osuutta luettelosta.