Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Otto Marseus Van Schrieck sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lyhyt versio artistille Otto Marseus Van Schrieck
Still-Life with Poppy, Insects, and Reptiles on Otto Marseus Van Schrieck -taiteilijan suosituin teos: 200 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 25% kaikista katseluista. Forest floor still life with butterflies and reptiles ja A Forest Floor Still Life täydentävät palkintopallin. Otto Marseus Van Schrieck keräsi yhteensä 2 000 käyntiä, joista 1 500 taiteilijan sivulla ja 500 teoksilla. Trendi on nouseva: Syy 2026 oli 133% enemmän käyntejä kuin Elo 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 000. Yksi maku erottuu joukosta: Pehmeä (Kontrasti) saa 62% käynneistä, vaikka se on vain 32% koko luettelosta.
Top 7: Otto Marseus Van Schrieck teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Otto Marseus Van Schrieck -taiteilijan 7 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
-
1
Still-Life with Poppy, Insects, and Reptiles, 1670
200 käyntiä · 25,0%
-
2
Forest floor still life with butterflies and reptiles, 1678
100 käyntiä · 12,5%
-
3
A Forest Floor Still Life, 1666
100 käyntiä · 12,5%
-
4
Forest Floor with a Snake, Lizards, Butterflies and other Insects
100 käyntiä · 12,5%
-
5
A Forest Floor Still Life with Various fungi, Thistles, an Aspic Viper, etc, 1660
100 käyntiä · 12,5%
-
6
Still-Life with Insects and Amphibians (detail), 1662
100 käyntiä · 12,5%
-
7
Thistles and butterflies.
100 käyntiä · 12,5%
Kuinka suosittu Otto Marseus Van Schrieck -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 900 | 100 |
| Elo 2026 | 0 | 300 |
| Syy 2026 | 600 | 100 |
Kuinka paljon Otto Marseus Van Schrieck teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat Otto Marseus Van Schrieck -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 86,0% | 87,5% |
| Pehmeä varjo | 10,0% | 12,5% |
| Pehmeä valoisuus | 2,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 2,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 80,0% | 87,5% |
| Hienovaraiset värit | 16,0% | 12,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 4,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 93,1% | 100,0% |
| Monokromaattinen | 3,5% | 0,0% |
| Neutraalit sävyt | 3,5% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 96,0% | 100,0% |
| Tasapainoinen | 4,0% | 0,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 42,0% | 25,0% |
| Pehmeä | 32,0% | 62,5% |
| Tasapainoinen | 16,0% | 12,5% |
| Voimakas | 2,0% | 0,0% |
| Lausunto | 8,0% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 16,0% | 25,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,0% | 12,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 12,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 46,0% | 37,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 16,0% | 12,5% |
Miten suosituimmat Otto Marseus Van Schrieck -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forest floor still life wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Still-Life with Poppy, Inse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Serpents and Insects | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Serpent and Butterflies in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschap with insects, cyc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Forest Floor with a Thist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Columbine surrounded by but… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Thistle and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest floor still life wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest floor still life wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Otto Marseus Van Schrieck on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 300 | 37,5% |
| englanti | 200 | 25,0% |
| tanska | 100 | 12,5% |
| saksa | 100 | 12,5% |
| italia | 100 | 12,5% |
Miltä Otto Marseus Van Schrieck päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 200 |
| ma 28 Syy | 100 |
| ti 29 Syy | 200 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 200 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 200 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Otto Marseus Van Schrieck: nopeita vastauksia
Mikä on Otto Marseus Van Schrieck -taiteilijan katsotuin teos?
- Se on Still-Life with Poppy, Insects, and Reptiles: 200 vierailua, mikä on 25% Otto Marseus Van Schrieck -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 7.
Kuinka monta käyntiä Otto Marseus Van Schrieck saa?
- 2 000 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 1 500 taiteilijan sivulla ja 500 yksittäisissä teoksissa.
Onko Otto Marseus Van Schrieck -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
- Kyllä, Pehmeä (Kontrasti): 62% vierailuista vastaa 32% osuutta luettelosta.