Odilon Redon Kävijätilastot ja katsotuimmat teokset

1840 – 1916

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Odilon Redon sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Lyhyt versio artistille Odilon Redon

The Cyclops on Odilon Redon -taiteilijan suosituin teos: 1 700 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 2% kaikista katseluista. Yellow Tree ja White Vase with Flowers täydentävät palkintopallin. Odilon Redon keräsi yhteensä 72 500 käyntiä, joista 5 600 taiteilijan sivulla ja 66 900 teoksilla. Trendi on hieman laskussa: 10% vähemmän käyntejä Syy 2026 kuin Elo 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 55 500. Sivustoa on luettu englanti (19%), saksa (17%) ja ukraina (17%) kielellä. Yleisö on jakautunut Saksa (21%), Espanja (12%) ja Yhdysvallat (12%) alueelle. Käynnit jakautuneet laitteiden tietokoneet (88%), puhelimet (10%) ja tabletit (1%) välillä. Yksi maku erottuu joukosta: Salaperäinen (Tunteen sävy) saa 51% käynneistä, vaikka se on vain 14% koko luettelosta.

Top 10: Odilon Redon teokset, joita katsotaan eniten

Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Odilon Redon -taiteilijan 10 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.

  1. The Cyclops 1 The Cyclops, 1914 1 700 käyntiä · 2,3%
  2. Yellow Tree 2 Yellow Tree, 1900 1 100 käyntiä · 1,5%
  3. White Vase with Flowers 3 White Vase with Flowers, 1916 1 100 käyntiä · 1,5%
  4. Ophelia 4 Ophelia, 1903 900 käyntiä · 1,2%
  5. The Black Pegasus 5 The Black Pegasus 800 käyntiä · 1,1%
  6. Woman in Red 6 Woman in Red 800 käyntiä · 1,1%
  7. Oriental Woman 7 Oriental Woman, 1897 800 käyntiä · 1,1%
  8. Cactus Man 8 Cactus Man, 1882 700 käyntiä · 0,9%
  9. Roger and Angelica 9 Roger and Angelica, 1909 700 käyntiä · 0,9%
  10. Peyrelebade Landscape 10 Peyrelebade Landscape, 1868 700 käyntiä · 0,9%

Kuinka suosittu Odilon Redon -sivu on kuukaudesta toiseen?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tämän kaavion luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20261001 500
Hei 20261 30054 200
Elo 20261 1007 000
Syy 20263 1004 200

Kuinka paljon Odilon Redon teokset saavat yhteensä huomiota?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten suosituimmat Odilon Redon -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tämän kaavion luvut
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
The Death of Ophelia000000000100100100
Beatrice0000000001000100
Woman in Red0000000007000100
Roger and Angelica0000000001001000
The cyclops00000000010000
Portrait of Paul Gauguin000000000000
Ikkuna0000000002001000
The Cyclops000000000400600100
Young Girl in a Blue Bonnet00000000040000
Large Bouquet in a Japanese…00000000001000

Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: miten Odilon Redon on nähty?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä tämän kaavion luvut
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet64 00088,3%
puhelimet7 50010,3%
tabletit1 0001,4%

Millä kielillä Odilon Redon on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä tämän kaavion luvut
KieliKäynnitJaa
englanti1 20018,8%
saksa1 10017,2%
ukraina1 10017,2%
espanja80012,5%
bulgaria3004,7%
ranska3004,7%
italia3004,7%
suomi2003,1%
venäjä2003,1%
slovakia2003,1%

Miltä Odilon Redon päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tämän kaavion luvut
PäiväKäynnit
ke 30 Syy500
to 1 Lok3 100
pe 2 Lok2 300
la 3 Lok600
su 4 Lok300
ma 5 Lok800
ti 6 Lok1 300
ke 7 Lok1 200
to 8 Lok600
pe 9 Lok1 500
la 10 Lok700
su 11 Lok300
ma 12 Lok1 100
ti 13 Lok900
ke 14 Lok1 100
to 15 Lok900
pe 16 Lok700
la 17 Lok0
su 18 Lok5 000
ma 19 Lok1 900
ti 20 Lok1 400
ke 21 Lok (ennuste)1 300
to 22 Lok (ennuste)2 100
pe 23 Lok (ennuste)2 000
la 24 Lok (ennuste)600
su 25 Lok (ennuste)2 500
ma 26 Lok (ennuste)1 700
ti 27 Lok (ennuste)1 600
ke 28 Lok (ennuste)1 400
to 29 Lok (ennuste)2 200
pe 30 Lok (ennuste)2 200
la 31 Lok (ennuste)600
su 1 Mar (ennuste)2 700
ma 2 Mar (ennuste)1 800
ti 3 Mar (ennuste)1 700
ke 4 Mar (ennuste)1 400
to 5 Mar (ennuste)2 300
pe 6 Mar (ennuste)2 300
la 7 Mar (ennuste)700
su 8 Mar (ennuste)2 800
ma 9 Mar (ennuste)1 900
ti 10 Mar (ennuste)1 800

Odilon Redon: nopeita vastauksia

Mikä on Odilon Redon -taiteilijan katsotuin teos?

Se on The Cyclops: 1 700 vierailua, mikä on 2% Odilon Redon -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 10.

Kuinka monta käyntiä Odilon Redon saa?

72 500 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 5 600 taiteilijan sivulla ja 66 900 yksittäisissä teoksissa.

Katsovatko ihmiset Odilon Redon -teoksia puhelimella vai tietokoneella?

Molemmat: käynnit jakautuvat laitteisiin tietokoneet (88%), puhelimet (10%) ja tabletit (1%); kärjessä on tietokoneet osuudella 88%.

Luevatko ihmiset Odilon Redon aiheesta useilla eri kielillä?

Kyllä: englanti (19%), saksa (17%) ja ukraina (17%). Eniten käytetty kieli on englanti osuudella 19%.

Onko Odilon Redon -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?

Kyllä, Salaperäinen (Tunteen sävy): 51% vierailuista vastaa 14% osuutta luettelosta.