Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Muriel Hasbun sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Muriel Hasbun pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana X post facto (5.6), from the series X post facto (équis anónimo) oli Muriel Hasbun näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 200 katselukertaa, mikä vastaa 40% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat Todos los santos (Para subir al cielo) All the Saints (To Go Up To Heaven), from the series Santos y sombras Saints and Shadows ja Todos los santos II (Recuerdos) All the Saints II (Memories), from the series Santos y sombras Saints and Shadows. Yhteensä Muriel Hasbun sai 1 000 käyntikertaa: 600 artistin sivulla ja 400 yksittäisten teosten sivuilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 800. Kävijät suosivat tyyliä Pehmeä varjo (Valoisuus): 60% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 25% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 4 Muriel Hasbun -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Muriel Hasbun -teoksia (4 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
-
1
X post facto (5.6), from the series X post facto (équis anónimo), 2013
200 käyntiä · 40,0%
-
2
Todos los santos (Para subir al cielo) All the Saints (To Go Up To Heaven), from the series Santos y sombras Saints and Shadows, 1996
100 käyntiä · 20,0%
-
3
Todos los santos II (Recuerdos) All the Saints II (Memories), from the series Santos y sombras Saints and Shadows, 1993
100 käyntiä · 20,0%
-
4
El altar de mi bisabuelo My Great Grandfather's Altar, from the series Santos y sombras Saints and Shadows, 1997
100 käyntiä · 20,0%
Kuinka monta ihmistä vierailee Muriel Hasbun -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 400 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Muriel Hasbun -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Muriel Hasbun vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 25,0% | 60,0% |
| Pehmeä valoisuus | 62,5% | 40,0% |
| Kirkas tasapaino | 12,5% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 100,0% | 100,0% |
| Hienovaraiset värit | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 100,0% | 100,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 12,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 12,5% | 0,0% |
| Lausunto | 75,0% | 100,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 12,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,5% | 20,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 62,5% | 40,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 12,5% | 40,0% |
Mitä Muriel Hasbun -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El altar de mi bisabuelo My… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| ¿Sólo una sombra Only a Sha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ¿Sólo una sombra (Familia L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Todos los santos II (Recuer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Altar I, from the series Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peregrino Pilgrim, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Todos los santos (Para subi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| X post facto (5.6), from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Muriel Hasbunin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Muriel Hasbun saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista Muriel Hasbun palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Muriel Hasbun teokset ovat suosituimpia?
- X post facto (5.6), from the series X post facto (équis anónimo) on suosituin teos 200 vierailulla (40% kaikista Muriel Hasbun -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 4 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Muriel Hasbun -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Muriel Hasbun sai yhteensä 1 000 käyntikertaa: 600 taiteilijan sivulla ja 400 yksittäisten teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä teoksista Muriel Hasbun -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Pehmeä varjo (Valoisuus): 60% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 25%.