Maurice Cullen Yleisö ja suosio palvelussa ArtsDot.com

1866 – 1934

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Maurice Cullen sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Maurice Cullen: luvut muutamassa rivissä

Log Cutters, Winter, Quebec on suosituin teos: 400 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 33% kaikista Maurice Cullen -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Ice Harvest ja Misty Morning, Fishing Boats at Harbour. Taiteilijasivu (500 näyttelyä) ja teokset (1 000 näyttelyä) ovat yhteensä 1 500 näyttelyä. Kiinnostus kasvaa: käyntejä oli 33% enemmän aikavälillä Elo 2026–Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (700 käyntiä). Käynnit painottuvat Monokromaattinen (Värin voimakkuus) -tyyliin, jolloin sen osuus on 83% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 38%.

Maurice Cullen: 6 teosta, joita ihmiset katsovat ensin

Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Maurice Cullen-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.

  1. Log Cutters, Winter, Quebec 1 Log Cutters, Winter, Quebec, 1905 400 käyntiä · 33,3%
  2. Ice Harvest 2 Ice Harvest, 1914 300 käyntiä · 25,0%
  3. Misty Morning, Fishing Boats at Harbour 3 Misty Morning, Fishing Boats at Harbour, 1910 200 käyntiä · 16,7%
  4. Ice Cutters, Longueil 4 Ice Cutters, Longueil, 1923 100 käyntiä · 8,3%
  5. Fishing Stages, Newfoundland 5 Fishing Stages, Newfoundland, 1911 100 käyntiä · 8,3%
  6. Lifting Fog, St. John's, Newfoundland 6 Lifting Fog, St. John's, Newfoundland, 1912 100 käyntiä · 8,3%

Milloin ihmiset vierailevat Maurice Cullen -sivulla?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tietotaulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20261000
Hei 2026400300
Elo 20260300
Syy 20260400

Milloin Maurice Cullen -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Maurice Cullen suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tietotaulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
March on the Cache River000000000000
The Mill Stream000000000000
Log Cutters, Winter, Quebec0000000001000200
Logging in Winter, Beaupré000000000000
Misty Afternoon, St. John's…000000000000
Fishing Stages, Newfoundland00000000010000
Ice Breaking, L'Assomption000000000000
The Ice Cutting on the St.…000000000000
Ice Cutters, Longueil00000000010000
Ice Harvest00000000000200

Mitä kieliä Maurice Cullen -yleisö puhuu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Maurice Cullen -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tietotaulukko
PäiväKäynnit
ma 21 Syy300
ti 22 Syy0
ke 23 Syy0
to 24 Syy0
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok100
su 11 Lok0
ma 12 Lok (ennuste)0
ti 13 Lok (ennuste)0
ke 14 Lok (ennuste)0
to 15 Lok (ennuste)0
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0

Mitä ihmiset kysyvät artistista Maurice Cullen

Mitä Maurice Cullen -teoksia ihmiset avaavat eniten?

Ennen kaikkea Log Cutters, Winter, Quebec, 400 vierailulla tai 33% katselukerroista. 6 teosta on sijoitettu ylemmäs.

Kuinka suuri on Maurice Cullen yleisö ArtsDot.com-palvelussa?

1 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 1 000 teoksissa.

Mitkä Maurice Cullen teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?

Monokromaattinen-tunnisteella varustetut teokset (Värin voimakkuus) muodostavat 83% käynneistä, vaikka ne ovat vain 38% kokoelmasta.