Marie Laurencin Yleisö ja suosio palvelussa ArtsDot.com

1883 – 1956

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Marie Laurencin sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Marie Laurencin: luvut muutamassa rivissä

Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) on suosituin teos: 1 000 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 12% kaikista Marie Laurencin -teosten näkymistä. Seuraavina ovat L'éventail (1911) ja La Barque (1920). Taiteilijasivu (3 200 näyttelyä) ja teokset (7 300 näyttelyä) ovat yhteensä 10 500 näyttelyä. Kiinnostus laski 7% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (5 200 käyntiä). Laitteittain: tietokoneet (58%), puhelimet (36%) ja tabletit (6%). Käynnit painottuvat Neutraalit sävyt (Väripaletti) -tyyliin, jolloin sen osuus on 88% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 79%.

Marie Laurencin: 10 teosta, joita ihmiset katsovat ensin

Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Marie Laurencin-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.

  1. Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) 1 Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) 1 000 käyntiä · 11,8%
  2. L'éventail (1911) 2 L'éventail (1911) 400 käyntiä · 4,7%
  3. La Barque (1920) 3 La Barque (1920) 400 käyntiä · 4,7%
  4. La femme-cheval (1918) 4 La femme-cheval (1918) 400 käyntiä · 4,7%
  5. La vie au château (1925) 5 La vie au château (1925) 400 käyntiä · 4,7%
  6. La jeune fille au palmier (1915) 6 La jeune fille au palmier (1915) 300 käyntiä · 3,5%
  7. Mme André Groult née Nicole Poiret (1937) 7 Mme André Groult née Nicole Poiret (1937) 300 käyntiä · 3,5%
  8. Autoportrait au chapeau (1927) 8 Autoportrait au chapeau (1927) 300 käyntiä · 3,5%
  9. Fillette au chapeau bleu et noir (1914) 9 Fillette au chapeau bleu et noir (1914) 300 käyntiä · 3,5%
  10. La Liseuse (1913) 10 La Liseuse (1913) 300 käyntiä · 3,5%

Milloin ihmiset vierailevat Marie Laurencin -sivulla?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tietotaulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260100
Hei 20269004 300
Elo 20261 3001 400
Syy 20261 0001 500

Milloin Marie Laurencin -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Marie Laurencin suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tietotaulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
La jeune fille au palmier (…00000000030000
Corbeille de Fruits (1908)000000000000
Femme au turban (1922)000000000000
Autoportrait (1905)000000000000
Le cheval noir ou La promen…000000000000
Paysage (1905)000000000000
Jean royère (1908)000000000000
The Amazon000000000000
La Femme au chapeau à plume…00000000010000
Tête de Jeune Fille (1909)000000000000

Mitä laitteita Marie Laurencin -yleisö käyttää?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tietotaulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet6 10058,1%
puhelimet3 80036,2%
tabletit6005,7%

Mitä kieliä Marie Laurencin -yleisö puhuu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tietotaulukko
KieliKäynnitJaa
ranska80061,5%
espanja20015,4%
tanska1007,7%
korea1007,7%
Chinese1007,7%

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Marie Laurencin -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tietotaulukko
PäiväKäynnit
ti 22 Syy0
ke 23 Syy200
to 24 Syy300
pe 25 Syy100
la 26 Syy200
su 27 Syy200
ma 28 Syy400
ti 29 Syy100
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok1 000
la 3 Lok0
su 4 Lok300
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok400
to 8 Lok200
pe 9 Lok400
la 10 Lok700
su 11 Lok100
ma 12 Lok300
ti 13 Lok (ennuste)0
ke 14 Lok (ennuste)300
to 15 Lok (ennuste)200
pe 16 Lok (ennuste)700
la 17 Lok (ennuste)400
su 18 Lok (ennuste)300
ma 19 Lok (ennuste)300
ti 20 Lok (ennuste)100
ke 21 Lok (ennuste)300
to 22 Lok (ennuste)300
pe 23 Lok (ennuste)800
la 24 Lok (ennuste)500
su 25 Lok (ennuste)300
ma 26 Lok (ennuste)400
ti 27 Lok (ennuste)100
ke 28 Lok (ennuste)400
to 29 Lok (ennuste)300
pe 30 Lok (ennuste)900
la 31 Lok (ennuste)500
su 1 Mar (ennuste)400
ma 2 Mar (ennuste)400

Mitä ihmiset kysyvät artistista Marie Laurencin

Mitä Marie Laurencin -teoksia ihmiset avaavat eniten?

Ennen kaikkea Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913), 1 000 vierailulla tai 12% katselukerroista. 10 teosta on sijoitettu ylemmäs.

Kuinka suuri on Marie Laurencin yleisö ArtsDot.com-palvelussa?

10 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 3 200 taiteilijan sivulla ja 7 300 teoksissa.

Mitä laitteita Marie Laurencin -yleisö käyttää?

Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (58%), puhelimet (36%) ja tabletit (6%); tietokoneet muodostaa 58% käynneistä.

Mitkä Marie Laurencin teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?

Neutraalit sävyt-tunnisteella varustetut teokset (Väripaletti) muodostavat 88% käynneistä, vaikka ne ovat vain 79% kokoelmasta.