Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Louis Kolitz sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lyhyt versio artistille Louis Kolitz
The Doernberg And View On Burghasungen on Louis Kolitz -taiteilijan suosituin teos: 300 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 20% kaikista katseluista. Kassel Marställer Platz ja The Bay Of Albano täydentävät palkintopallin. Louis Kolitz keräsi yhteensä 1 600 käyntiä, joista 300 taiteilijan sivulla ja 1 300 teoksilla. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 200. Yksi maku erottuu joukosta: Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) saa 40% käynneistä, vaikka se on vain 26% koko luettelosta.
Top 10: Louis Kolitz teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Louis Kolitz -taiteilijan 10 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
-
1
The Doernberg And View On Burghasungen
300 käyntiä · 20,0%
-
2
Kassel Marställer Platz
200 käyntiä · 13,3%
-
3
The Bay Of Albano
100 käyntiä · 6,7%
-
4
Auerestaurant Kassel
100 käyntiä · 6,7%
-
5
Fulda. Alte Wache Und Bonifatiusdenkmal Von Werner Henschel
100 käyntiä · 6,7%
-
6
Hanau, Paradeplatz
100 käyntiä · 6,7%
-
7
Jena. Burgkeller
100 käyntiä · 6,7%
-
8
Butzbach
100 käyntiä · 6,7%
-
9
Generalkommando Schloß Bellevue Und Die Alte Gemäldegalerie
100 käyntiä · 6,7%
-
10
Kassel
100 käyntiä · 6,7%
Kuinka suosittu Louis Kolitz -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 0 | 1 200 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 300 | 100 |
Kuinka paljon Louis Kolitz teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat Louis Kolitz -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 10,5% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 15,8% | 13,3% |
| Pehmeä valoisuus | 57,9% | 66,7% |
| Kirkas tasapaino | 10,5% | 13,3% |
| Valoisa | 5,3% | 6,7% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 57,9% | 46,7% |
| Hienovaraiset värit | 26,3% | 40,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 15,8% | 13,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 57,9% | 66,7% |
| Tasapainoinen | 36,8% | 26,7% |
| Voimakas | 5,3% | 6,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 15,8% | 6,7% |
| Tasapainoinen | 5,3% | 0,0% |
| Voimakas | 31,6% | 40,0% |
| Lausunto | 47,4% | 53,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 15,8% | 6,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,5% | 20,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 15,8% | 13,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 47,4% | 46,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 10,5% | 13,3% |
Miten suosituimmat Louis Kolitz -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fulda. Alte Wache Und Bonif… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Abteiruine Hersfeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Kassel Marställer Platz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Auerestaurant Kassel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fritzlar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marburg An Der Lahn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Kassel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Generalkommando Schloß Bell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Offenbach Am Main | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kassel. Bellevue, Blick Auf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Louis Kolitz on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| saksa | 200 | 66,7% |
| tanska | 100 | 33,3% |
Miltä Louis Kolitz päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 100 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 300 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
Louis Kolitz: nopeita vastauksia
Mikä on Louis Kolitz -taiteilijan katsotuin teos?
- Se on The Doernberg And View On Burghasungen: 300 vierailua, mikä on 20% Louis Kolitz -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 10.
Kuinka monta käyntiä Louis Kolitz saa?
- 1 600 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 300 taiteilijan sivulla ja 1 300 yksittäisissä teoksissa.
Onko Louis Kolitz -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
- Kyllä, Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 40% vierailuista vastaa 26% osuutta luettelosta.