Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Louis Hersent sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Louis Hersent pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair oli Louis Hersent näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 100 katselukertaa, mikä vastaa 17% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat The Battle Of Landschut, 21st April ja General Louis Marie Turreau Of Garambouville. Yhteensä Louis Hersent sai 700 käyntikertaa: 200 artistin sivulla ja 500 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus laski hieman: käynnit vähentyivät 100% välillä Elo 2026–Syy 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 500. Kävijät suosivat tyyliä Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 67% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 16% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 6 Louis Hersent -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Louis Hersent -teoksia (6 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
-
1
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair, 1756
100 käyntiä · 16,7%
-
2
The Battle Of Landschut, 21st April, 1809
100 käyntiä · 16,7%
-
3
General Louis Marie Turreau Of Garambouville
100 käyntiä · 16,7%
-
4
Delphine De Girardin
100 käyntiä · 16,7%
-
5
Daphnis Pulling A Thorn From Chloe's Foot By A River
100 käyntiä · 16,7%
-
6
Portrait Of Mme Casimir Perier, Born Pauline Loyer
100 käyntiä · 16,7%
Kuinka monta ihmistä vierailee Louis Hersent -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 200 | 300 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Louis Hersent -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Louis Hersent vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 37,8% | 16,7% |
| Pehmeä varjo | 40,5% | 16,7% |
| Pehmeä valoisuus | 16,2% | 66,7% |
| Kirkas tasapaino | 2,7% | 0,0% |
| Valoisa | 2,7% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 21,6% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 35,1% | 66,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 40,5% | 33,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 2,7% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 87,9% | 80,0% |
| Neutraalit sävyt | 9,1% | 20,0% |
| Tumma | 3,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 40,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 59,5% | 100,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,1% | 16,7% |
| Pehmeä | 16,2% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 10,8% | 0,0% |
| Voimakas | 18,9% | 16,7% |
| Lausunto | 46,0% | 66,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 5,4% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 13,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 18,9% | 50,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 37,8% | 33,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 24,3% | 16,7% |
Mitä Louis Hersent -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Madame Le Doyen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Gay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Romain de Bourge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louise-Adélaïde Desnos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Xavier Bichat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Legrand,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Madame Arachequ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Religieux de l'hospice du m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Louis Hersentin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Louis Hersent saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista Louis Hersent palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Louis Hersent teokset ovat suosituimpia?
- General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair on suosituin teos 100 vierailulla (17% kaikista Louis Hersent -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 6 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Louis Hersent -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Louis Hersent sai yhteensä 700 käyntikertaa: 200 taiteilijan sivulla ja 500 yksittäisten teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä teoksista Louis Hersent -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 67% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 16%.