Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Louis Ginnett sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Louis Ginnett pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Four Trees and a Building oli Louis Ginnett näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 300 katselukertaa, mikä vastaa 30% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat HRH Arthur (1850–1943), Duke of Connaught, President of the Royal Academy of Music (1901–1942) (copy after Philip Alexius de László) ja The Coat of Many Colours. Yhteensä Louis Ginnett sai 1 100 käyntikertaa: 200 artistin sivulla ja 900 yksittäisten teosten sivuilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 000. Kävijät suosivat tyyliä Pehmeä varjo (Valoisuus): 50% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 17% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 7 Louis Ginnett -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Louis Ginnett -teoksia (7 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
-
1
Four Trees and a Building
300 käyntiä · 30,0%
-
2
HRH Arthur (1850–1943), Duke of Connaught, President of the Royal Academy of Music (1901–1942) (copy after Philip Alexius de László), 1939
200 käyntiä · 20,0%
-
3
The Coat of Many Colours, 1926
100 käyntiä · 10,0%
-
4
Mary Sitting in a Wood
100 käyntiä · 10,0%
-
5
Cathedral Facade
100 käyntiä · 10,0%
-
6
Ruined Castle
100 käyntiä · 10,0%
-
7
Mary
100 käyntiä · 10,0%
Kuinka monta ihmistä vierailee Louis Ginnett -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 800 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Kuinka usein Louis Ginnett -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Louis Ginnett vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 41,4% | 20,0% |
| Pehmeä varjo | 17,2% | 50,0% |
| Pehmeä valoisuus | 20,7% | 30,0% |
| Kirkas tasapaino | 20,7% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 20,7% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 51,7% | 60,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 20,7% | 10,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 6,9% | 30,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 36,8% | 37,5% |
| Neutraalit sävyt | 42,1% | 25,0% |
| Tumma | 15,8% | 37,5% |
| Monokromaattinen | 5,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 17,2% | 30,0% |
| Tasapainoinen | 69,0% | 40,0% |
| Voimakas | 13,8% | 30,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 44,8% | 40,0% |
| Pehmeä | 31,0% | 30,0% |
| Tasapainoinen | 13,8% | 0,0% |
| Voimakas | 3,5% | 20,0% |
| Lausunto | 6,9% | 10,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 13,8% | 10,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,3% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 17,2% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 55,2% | 80,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 3,5% | 10,0% |
Mitä Louis Ginnett -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacinta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HRH Arthur (1850–1943), Duk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Coat of Many Colours | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Picture Book | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A June Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unknown Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William H. B. Ffolkes,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Picnic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Louis Ginnettin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Louis Ginnett saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista Louis Ginnett palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Louis Ginnett teokset ovat suosituimpia?
- Four Trees and a Building on suosituin teos 300 vierailulla (30% kaikista Louis Ginnett -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 7 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Louis Ginnett -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Louis Ginnett sai yhteensä 1 100 käyntikertaa: 200 taiteilijan sivulla ja 900 yksittäisten teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä teoksista Louis Ginnett -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Pehmeä varjo (Valoisuus): 50% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 17%.