Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Lothar Von Seebach sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lothar Von Seebach: luvut muutamassa rivissä
Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) on suosituin teos: 200 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 11% kaikista Lothar Von Seebach -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Forêt en hiver ja Ziegelbrücke, Strasbourg. Taiteilijasivu (900 näyttelyä) ja teokset (1 600 näyttelyä) ovat yhteensä 2 500 näyttelyä. Kiinnostus kasvaa: käyntejä oli 133% enemmän aikavälillä Elo 2026–Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 500 käyntiä). Käynnit painottuvat Tasapainoinen (Värin voimakkuus) -tyyliin, jolloin sen osuus on 72% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 44%.
Lothar Von Seebach: 10 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Lothar Von Seebach-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué)
200 käyntiä · 11,1%
-
2
Forêt en hiver
200 käyntiä · 11,1%
-
3
Ziegelbrücke, Strasbourg
100 käyntiä · 5,6%
-
4
Bouquet de lilas Fliederstrauss (Titre attribué)
100 käyntiä · 5,6%
-
5
Bouquet de roses
100 käyntiä · 5,6%
-
6
Autoportrait
100 käyntiä · 5,6%
-
7
Autoportrait Selbstportrait (Traduction)
100 käyntiä · 5,6%
-
8
Portrait d'une dame
100 käyntiä · 5,6%
-
9
Le Savetier
100 käyntiä · 5,6%
-
10
Portrait d'Eugénie Landolt
100 käyntiä · 5,6%
Milloin ihmiset vierailevat Lothar Von Seebach -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 500 | 1 000 |
| Elo 2026 | 200 | 100 |
| Syy 2026 | 200 | 500 |
Milloin Lothar Von Seebach -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Lothar Von Seebach -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 25,0% | 5,6% |
| Pehmeä varjo | 22,9% | 44,4% |
| Pehmeä valoisuus | 35,4% | 38,9% |
| Kirkas tasapaino | 12,5% | 5,6% |
| Valoisa | 4,2% | 5,6% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 27,1% | 27,8% |
| Hienovaraiset värit | 25,0% | 16,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 31,2% | 55,6% |
| Selkeä värikylläisyys | 16,7% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 63,4% | 66,7% |
| Neutraalit sävyt | 17,1% | 20,0% |
| Tumma | 14,6% | 13,3% |
| Pastellisävyt | 4,9% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 37,5% | 27,8% |
| Tasapainoinen | 43,8% | 72,2% |
| Voimakas | 18,8% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,2% | 0,0% |
| Pehmeä | 12,5% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 10,4% | 11,1% |
| Voimakas | 18,8% | 5,6% |
| Lausunto | 54,2% | 66,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 2,1% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 12,5% | 11,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,2% | 5,6% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 45,8% | 55,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 33,3% | 27,8% |
Mitkä ovat Lothar Von Seebach suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait de Mme Céline Schn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Madame Daniel S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait d'homme âgé Bildni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bouquet de lilas Fliederstr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait d'homme à la pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hortensias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait du Dr. Eugène Boec… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| S'uschénie Mädchen im Gras… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Echoppe du cordonnier Sch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asile de vieillards à Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Lothar Von Seebach -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tietotaulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Lothar Von Seebach -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 200 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Lothar Von Seebach
Mitä Lothar Von Seebach -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué), 200 vierailulla tai 11% katselukerroista. 10 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Lothar Von Seebach yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 2 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 900 taiteilijan sivulla ja 1 600 teoksissa.
Mitkä Lothar Von Seebach teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Tasapainoinen-tunnisteella varustetut teokset (Värin voimakkuus) muodostavat 72% käynneistä, vaikka ne ovat vain 44% kokoelmasta.