Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Leslie Carr sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Leslie Carr: luvut muutamassa rivissä
All Clear for the Guns on British Railways (Railway Executive Committee poster artwork) on suosituin teos: 200 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 25% kaikista Leslie Carr -teosten näkymistä. Seuraavina ovat 'The Bristolian', Hauled by King Class 4–6–2 Locomotive in Twyford Cutting ja Man Driving Miniature Train. Taiteilijasivu (500 näyttelyä) ja teokset (400 näyttelyä) ovat yhteensä 900 näyttelyä. Paras kuukausi: Hei 2026 (700 käyntiä). Käynnit painottuvat Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia) -tyyliin, jolloin sen osuus on 50% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 20%.
Leslie Carr: 6 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Leslie Carr-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
All Clear for the Guns on British Railways (Railway Executive Committee poster artwork), 1945
200 käyntiä · 25,0%
-
2
'The Bristolian', Hauled by King Class 4–6–2 Locomotive in Twyford Cutting
200 käyntiä · 25,0%
-
3
Man Driving Miniature Train
100 käyntiä · 12,5%
-
4
Entrance of Huntley Palmers' Office Building, 1937
100 käyntiä · 12,5%
-
5
Lancaster Castle (British Railways poster artwork)
100 käyntiä · 12,5%
-
6
East African Railway Tribal Class Locomotive No.2903
100 käyntiä · 12,5%
Milloin ihmiset vierailevat Leslie Carr -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 400 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Milloin Leslie Carr -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Leslie Carr -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 6,7% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 33,3% | 25,0% |
| Pehmeä valoisuus | 40,0% | 62,5% |
| Kirkas tasapaino | 20,0% | 12,5% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 53,3% | 50,0% |
| Hienovaraiset värit | 26,7% | 12,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 20,0% | 37,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 33,3% | 12,5% |
| Tasapainoinen | 60,0% | 87,5% |
| Voimakas | 6,7% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 6,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 6,7% | 0,0% |
| Voimakas | 20,0% | 12,5% |
| Lausunto | 66,7% | 87,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 40,0% | 25,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 13,3% | 25,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 20,0% | 50,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 13,3% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 13,3% | 0,0% |
Mitkä ovat Leslie Carr suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blunden Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bird Totem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Night Scene during the Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Granada from Camino del Sac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man Driving Miniature Train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Entrance of Huntley Palmers… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IGR Steam Locomotive | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| All Clear for the Guns on B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Electric Train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Leader' Class Locomotive N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Leslie Carr -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tietotaulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Leslie Carr -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 200 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Leslie Carr
Mitä Leslie Carr -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea All Clear for the Guns on British Railways (Railway Executive Committee poster artwork), 200 vierailulla tai 25% katselukerroista. 6 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Leslie Carr yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 900 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 400 teoksissa.
Mitkä Leslie Carr teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Tasapainoinen harmonia-tunnisteella varustetut teokset (Väriharmonia) muodostavat 50% käynneistä, vaikka ne ovat vain 20% kokoelmasta.