Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Larry Poons sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Larry Poons: luvut muutamassa rivissä
Mary Queen of Scots on suosituin teos: 200 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 25% kaikista Larry Poons -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Northeast Grave ja Euthalia. Taiteilijasivu (300 näyttelyä) ja teokset (300 näyttelyä) ovat yhteensä 600 näyttelyä. Paras kuukausi: Hei 2026 (300 käyntiä). Käynnit painottuvat Tumma (Väripaletti) -tyyliin, jolloin sen osuus on 57% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 21%.
Larry Poons: 7 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Larry Poons-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
Milloin ihmiset vierailevat Larry Poons -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 200 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 200 | 0 |
Milloin Larry Poons -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Larry Poons -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 23,5% | 50,0% |
| Pehmeä varjo | 5,9% | 12,5% |
| Pehmeä valoisuus | 29,4% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 29,4% | 25,0% |
| Valoisa | 11,8% | 12,5% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 29,4% | 12,5% |
| Hienovaraiset värit | 17,6% | 12,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 11,8% | 12,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 5,9% | 25,0% |
| Voimakas väri | 35,3% | 37,5% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 21,4% | 57,1% |
| Maanläheinen | 28,6% | 14,3% |
| Monokromaattinen | 14,3% | 14,3% |
| Neutraalit sävyt | 14,3% | 14,3% |
| Voimakas ja eloisa | 14,3% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 7,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 23,5% | 12,5% |
| Tasapainoinen | 35,3% | 25,0% |
| Voimakas | 41,2% | 62,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 76,5% | 87,5% |
| Pehmeä | 11,8% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 5,9% | 0,0% |
| Lausunto | 5,9% | 12,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 11,8% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 5,9% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 5,9% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 17,6% | 12,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 58,8% | 87,5% |
Mitkä ovat Larry Poons suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled, from the portfoli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Queen of Scots | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Wilma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Random Revival | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Art of the Fugue II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tristan da Cugna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Day on Cold Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Euthalia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Northeast Grave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lick | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Larry Poons -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tietotaulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| italia | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Larry Poons -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 200 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 300 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 400 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 400 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Larry Poons
Mitä Larry Poons -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea Mary Queen of Scots, 200 vierailulla tai 25% katselukerroista. 7 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Larry Poons yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 600 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 300 teoksissa.
Mitkä Larry Poons teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Tumma-tunnisteella varustetut teokset (Väripaletti) muodostavat 57% käynneistä, vaikka ne ovat vain 21% kokoelmasta.