Lam Qua Suosio ja kävijätilastot

1801 – 1860

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Lam Qua sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Lam Qua pähkinänkuoressa

Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Case No.3790 oli Lam Qua näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 200 katselukertaa, mikä vastaa 17% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong ja Portrait of Keying (Qiying). Yhteensä Lam Qua sai 1 400 käyntikertaa: 500 artistin sivulla ja 900 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus kasvaa: käynnit nousivat 100% välillä Syy 2026–Lok 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 600. Kävijät suosivat tyyliä Lausunto (Kontrasti): 25% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 7% taiteilijan valikoimasta.

Tarkastelluimmat 10 Lam Qua -teosta

Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Lam Qua -teoksia (10 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.

  1. Case No.3790 1 Case No.3790, 1837 200 käyntiä · 16,7%
  2. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 2 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 200 käyntiä · 16,7%
  3. Portrait of Keying (Qiying) 3 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 käyntiä · 8,3%
  4. Case No.3438 4 Case No.3438, 1837 100 käyntiä · 8,3%
  5. Case No.5583 5 Case No.5583, 1838 100 käyntiä · 8,3%
  6. Case No.5119 6 Case No.5119, 1838 100 käyntiä · 8,3%
  7. Case No.4606 7 Case No.4606, 1837 100 käyntiä · 8,3%
  8. Case No.4605 8 Case No.4605, 1837 100 käyntiä · 8,3%
  9. Case No.2152 (after) 9 Case No.2152 (after), 1836 100 käyntiä · 8,3%
  10. Thomas McMicking (b.1812) 10 Thomas McMicking (b.1812) 100 käyntiä · 8,3%

Kuinka monta ihmistä vierailee Lam Qua -sivulla kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Katso luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 2026200400
Elo 2026300200
Syy 20260100
Lok 20260200

Kuinka usein Lam Qua -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitä Lam Qua -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Katso luvut
TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
Case No.379000000000000200
Case No.4605000000000000
Case No.4849000000000000
Case No.1675000000000000
Case No.343800000000001000
Mouqua000000000000
Dr. Peter Parker.000000000000
Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
Case No.2152 (after)00000000100000
Case No.5331000000000000

Mitä kieliä Lam Quain vierailijat käyttävät?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Kuinka monta käyntiä Lam Qua saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Katso luvut
PäiväKäynnit
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok0
ke 14 Lok0
to 15 Lok0
pe 16 Lok0
la 17 Lok0
su 18 Lok0
ma 19 Lok0
ti 20 Lok100
ke 21 Lok0
to 22 Lok0
pe 23 Lok0
la 24 Lok0
su 25 Lok0
ma 26 Lok0
ti 27 Lok0
ke 28 Lok0
to 29 Lok0
pe 30 Lok100
la 31 Lok0
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)100
ke 4 Mar (ennuste)0
to 5 Mar (ennuste)0
pe 6 Mar (ennuste)100
la 7 Mar (ennuste)0
su 8 Mar (ennuste)0
ma 9 Mar (ennuste)0
ti 10 Mar (ennuste)100
ke 11 Mar (ennuste)0
to 12 Mar (ennuste)0
pe 13 Mar (ennuste)100
la 14 Mar (ennuste)0
su 15 Mar (ennuste)0
ma 16 Mar (ennuste)0
ti 17 Mar (ennuste)100
ke 18 Mar (ennuste)0
to 19 Mar (ennuste)0
pe 20 Mar (ennuste)100
la 21 Mar (ennuste)0

Kysymyksiä artistista Lam Qua palvelussa ArtsDot.com

Mitkä Lam Qua teokset ovat suosituimpia?

Case No.3790 on suosituin teos 200 vierailulla (17% kaikista Lam Qua -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 katsotuinta teosta.

Kuinka monta ihmistä katsoo Lam Qua -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?

Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Lam Qua sai yhteensä 1 400 käyntikertaa: 500 taiteilijan sivulla ja 900 yksittäisten teosten sivuilla.

Minkä tyyppisistä teoksista Lam Qua -taiteilijan vierailijat pitävät?

He suosivat Lausunto (Kontrasti): 25% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 7%.