Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jules Jollivet sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jules Jollivet pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana UNE GUERILLA oli Jules Jollivet näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 200 katselukertaa, mikä vastaa 25% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1794 ja NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR DE SAINT GRATIEN, MARECHAL DE FRANCE (1637 1712). Yhteensä Jules Jollivet sai 800 käyntikertaa: 200 artistin sivulla ja 600 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus laski hieman: käynnit vähentyivät 100% välillä Elo 2026–Syy 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 500. Kävijät suosivat tyyliä Selkeä värikylläisyys (Värikylläisyys): 50% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 25% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 6 Jules Jollivet -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Jules Jollivet -teoksia (6 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
-
1
UNE GUERILLA
200 käyntiä · 25,0%
-
2
COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1794
200 käyntiä · 25,0%
-
3
NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR DE SAINT GRATIEN, MARECHAL DE FRANCE (1637 1712)
100 käyntiä · 12,5%
-
4
LOUIS LE GROS PREND L'ORIFLAMME A SAINT DENIS.1124
100 käyntiä · 12,5%
-
5
Halte de Gitans dans les montagnes de Ronda
100 käyntiä · 12,5%
-
6
PRISE DU CHATEAU DE FOIX.1272
100 käyntiä · 12,5%
Kuinka monta ihmistä vierailee Jules Jollivet -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 400 |
| Elo 2026 | 100 | 200 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Jules Jollivet -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Jules Jollivet vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 8,3% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 50,0% | 62,5% |
| Pehmeä valoisuus | 16,7% | 12,5% |
| Kirkas tasapaino | 16,7% | 25,0% |
| Valoisa | 8,3% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 0,0% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 25,0% | 37,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 50,0% | 12,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 25,0% | 50,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 58,3% | 62,5% |
| Tumma | 25,0% | 37,5% |
| Neutraalit sävyt | 16,7% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 58,3% | 37,5% |
| Voimakas | 41,7% | 62,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,3% | 0,0% |
| Pehmeä | 8,3% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 8,3% | 25,0% |
| Voimakas | 25,0% | 50,0% |
| Lausunto | 50,0% | 25,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,3% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 75,0% | 62,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 16,7% | 37,5% |
Mitä Jules Jollivet -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNE GUERILLA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| LARA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GODEFROY DE BOUILLON TIENT… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PRISE DU CHATEAU DE FOIX.12… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PHILIPPE III, DIT LE HARDI,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LOUIS LE GROS PREND L'ORIFL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Halte de Gitans dans les mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paysans dans la campagne (t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| BATAILLE D'AGNADEL.14 MAI 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Jules Jollivetin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Jules Jollivet saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 100 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista Jules Jollivet palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Jules Jollivet teokset ovat suosituimpia?
- UNE GUERILLA on suosituin teos 200 vierailulla (25% kaikista Jules Jollivet -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 6 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Jules Jollivet -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Jules Jollivet sai yhteensä 800 käyntikertaa: 200 taiteilijan sivulla ja 600 yksittäisten teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä teoksista Jules Jollivet -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Selkeä värikylläisyys (Värikylläisyys): 50% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 25%.