Juan Gris Yleisö ja suosio palvelussa ArtsDot.com

1887 – 1927

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Juan Gris sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Juan Gris: luvut muutamassa rivissä

Madame Josette Grisin muotokuva on suosituin teos: 1 700 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 5% kaikista Juan Gris -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Still Life with a Guitar ja Still Life ennen avattua ikkunaa eli Ravignanin asunto. Taiteilijasivu (6 400 näyttelyä) ja teokset (29 500 näyttelyä) ovat yhteensä 35 900 näyttelyä. Kiinnostus kasvaa: käyntejä oli 38% enemmän aikavälillä Elo 2026–Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (21 200 käyntiä). Yleisön suosituimmat kielet: japani (17%), korea (17%) ja ruotsi (14%). Laitteittain: tietokoneet (80%), puhelimet (16%) ja tabletit (4%). Käynnit painottuvat Tumma (Väripaletti) -tyyliin, jolloin sen osuus on 28% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 19%.

Juan Gris: 10 teosta, joita ihmiset katsovat ensin

Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Juan Gris-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.

  1. Madame Josette Grisin muotokuva 1 Madame Josette Grisin muotokuva, 1916 1 700 käyntiä · 5,1%
  2. Still Life with a Guitar 2 Still Life with a Guitar, 1913 1 600 käyntiä · 4,8%
  3. Still Life ennen avattua ikkunaa eli Ravignanin asunto 3 Still Life ennen avattua ikkunaa eli Ravignanin asunto, 1915 1 300 käyntiä · 3,9%
  4. Guitar on a Table 4 Guitar on a Table, 1915 800 käyntiä · 2,4%
  5. Still Life with Flowers 5 Still Life with Flowers, 1912 800 käyntiä · 2,4%
  6. Aamiainen 6 Aamiainen, 1915 600 käyntiä · 1,8%
  7. Glass and Ace of Clubs 7 Glass and Ace of Clubs, 1917 600 käyntiä · 1,8%
  8. Landscape with house at Ceret 8 Landscape with house at Ceret, 1913 600 käyntiä · 1,8%
  9. The painters window - - 9 The painters window - -, 1925 600 käyntiä · 1,8%
  10. Landscape with Houses at Ceret 10 Landscape with Houses at Ceret, 1913 600 käyntiä · 1,8%

Milloin ihmiset vierailevat Juan Gris -sivulla?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tietotaulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20262001 200
Hei 20261 50019 700
Elo 20261 0004 600
Syy 20263 7004 000

Milloin Juan Gris -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Juan Gris suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tietotaulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Madame Josette Grisin muoto…000000000300400400
Pellavat ja rypäleet pöydäl…000000002001001000
Still Life ennen avattua ik…0000000008000400
Aamiainen0000000020000300
Grapes00000000010000
Landscape at Beaulieu0000000003001000
Guitar on a Table00000000080000
Grapes00000000020000
Violin and Guitar00000000040000
The Smoker0000000002000100

Mitä laitteita Juan Gris -yleisö käyttää?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tietotaulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet28 70079,9%
puhelimet5 90016,4%
tabletit1 3003,6%

Mitä kieliä Juan Gris -yleisö puhuu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tietotaulukko
KieliKäynnitJaa
japani70016,7%
korea70016,7%
ruotsi60014,3%
puola50011,9%
venäjä4009,5%
englanti3007,1%
espanja3007,1%
arabia1002,4%
suomi1002,4%
italia1002,4%

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Juan Gris -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tietotaulukko
PäiväKäynnit
ke 23 Syy300
to 24 Syy400
pe 25 Syy700
la 26 Syy200
su 27 Syy600
ma 28 Syy300
ti 29 Syy900
ke 30 Syy1 000
to 1 Lok600
pe 2 Lok100
la 3 Lok1 300
su 4 Lok200
ma 5 Lok1 500
ti 6 Lok400
ke 7 Lok300
to 8 Lok600
pe 9 Lok100
la 10 Lok300
su 11 Lok200
ma 12 Lok1 600
ti 13 Lok500
ke 14 Lok (ennuste)500
to 15 Lok (ennuste)500
pe 16 Lok (ennuste)300
la 17 Lok (ennuste)500
su 18 Lok (ennuste)300
ma 19 Lok (ennuste)1 000
ti 20 Lok (ennuste)500
ke 21 Lok (ennuste)500
to 22 Lok (ennuste)500
pe 23 Lok (ennuste)300
la 24 Lok (ennuste)600
su 25 Lok (ennuste)300
ma 26 Lok (ennuste)1 100
ti 27 Lok (ennuste)600
ke 28 Lok (ennuste)500
to 29 Lok (ennuste)500
pe 30 Lok (ennuste)300
la 31 Lok (ennuste)600
su 1 Mar (ennuste)300
ma 2 Mar (ennuste)1 100
ti 3 Mar (ennuste)600

Mitä ihmiset kysyvät artistista Juan Gris

Mitä Juan Gris -teoksia ihmiset avaavat eniten?

Ennen kaikkea Madame Josette Grisin muotokuva, 1 700 vierailulla tai 5% katselukerroista. 10 teosta on sijoitettu ylemmäs.

Kuinka suuri on Juan Gris yleisö ArtsDot.com-palvelussa?

35 900 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 6 400 taiteilijan sivulla ja 29 500 teoksissa.

Mitä laitteita Juan Gris -yleisö käyttää?

Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (80%), puhelimet (16%) ja tabletit (4%); tietokoneet muodostaa 80% käynneistä.

Mitä kieliä Juan Gris -taiteilijan yleisö käyttää?

japani (17%), korea (17%) ja ruotsi (14%). Ensimmäinen kieli, japani, kattaa 17% vierailijoista.

Mitkä Juan Gris teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?

Tumma-tunnisteella varustetut teokset (Väripaletti) muodostavat 28% käynneistä, vaikka ne ovat vain 19% kokoelmasta.