Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Josse Van Craesbeeck sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lyhyt versio artistille Josse Van Craesbeeck
The Lute Concert on Josse Van Craesbeeck -taiteilijan suosituin teos: 500 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 24% kaikista katseluista. A peasant grimacing with his arm in a sling ja Drunkard täydentävät palkintopallin. Josse Van Craesbeeck keräsi yhteensä 2 400 käyntiä, joista 400 taiteilijan sivulla ja 2 000 teoksilla. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 2 400. Yksi maku erottuu joukosta: Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia) saa 29% käynneistä, vaikka se on vain 15% koko luettelosta.
Top 10: Josse Van Craesbeeck teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Josse Van Craesbeeck -taiteilijan 10 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
-
1
The Lute Concert, 1650
500 käyntiä · 23,8%
-
2
A peasant grimacing with his arm in a sling
300 käyntiä · 14,3%
-
3
Drunkard, 1640
200 käyntiä · 9,5%
-
4
Peasants in front of a Village Inn, 1640
100 käyntiä · 4,8%
-
5
Three young men making music
100 käyntiä · 4,8%
-
6
Young Children Playing a Game
100 käyntiä · 4,8%
-
7
A Guardroom Interior with Soldiers playing Cards
100 käyntiä · 4,8%
-
8
Soldiers and Women
100 käyntiä · 4,8%
-
9
An interior with a doctor treating a patient
100 käyntiä · 4,8%
-
10
The tax collector
100 käyntiä · 4,8%
Kuinka suosittu Josse Van Craesbeeck -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 2 000 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka paljon Josse Van Craesbeeck teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat Josse Van Craesbeeck -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 76,9% | 71,4% |
| Pehmeä varjo | 19,2% | 14,3% |
| Pehmeä valoisuus | 3,9% | 14,3% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 34,6% | 47,6% |
| Hienovaraiset värit | 23,1% | 4,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 30,8% | 38,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 11,5% | 9,5% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 76,0% | 61,9% |
| Tumma | 20,0% | 28,6% |
| Monokromaattinen | 4,0% | 9,5% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 50,0% | 47,6% |
| Tasapainoinen | 46,2% | 38,1% |
| Voimakas | 3,9% | 14,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 11,5% | 9,5% |
| Pehmeä | 42,3% | 47,6% |
| Tasapainoinen | 3,9% | 0,0% |
| Voimakas | 30,8% | 19,1% |
| Lausunto | 11,5% | 23,8% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 15,4% | 28,6% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 33,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 34,6% | 38,1% |
Miten suosituimmat Josse Van Craesbeeck -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Drunkard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Peasants in front of a Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Temptation of Saint Ant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lute Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Ecce Homo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The marriage contract | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A guardroom interior with s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An interior with a doctor t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of a Tavern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Contract | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä Josse Van Craesbeeck on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| saksa | 300 | 60,0% |
| italia | 200 | 40,0% |
Miltä Josse Van Craesbeeck päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 300 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok | 200 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 400 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 400 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 500 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 200 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 500 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 500 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 500 |
Josse Van Craesbeeck: nopeita vastauksia
Mikä on Josse Van Craesbeeck -taiteilijan katsotuin teos?
- Se on The Lute Concert: 500 vierailua, mikä on 24% Josse Van Craesbeeck -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 10.
Kuinka monta käyntiä Josse Van Craesbeeck saa?
- 2 400 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 400 taiteilijan sivulla ja 2 000 yksittäisissä teoksissa.
Onko Josse Van Craesbeeck -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
- Kyllä, Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 29% vierailuista vastaa 15% osuutta luettelosta.