John Henry Twachtman Kävijätilastot ja katsotuimmat teokset

1853 – 1902

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa John Henry Twachtman sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Lyhyt versio artistille John Henry Twachtman

Maisema 3 on John Henry Twachtman -taiteilijan suosituin teos: 900 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 3% kaikista katseluista. Putous ja Tree by a Road täydentävät palkintopallin. John Henry Twachtman keräsi yhteensä 33 100 käyntiä, joista 1 700 taiteilijan sivulla ja 31 400 teoksilla. Trendi on nouseva: Syy 2026 oli 50% enemmän käyntejä kuin Elo 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 28 900. Käynnit jakautuneet laitteiden tietokoneet (95%), puhelimet (5%) ja tabletit (0%) välillä. Yksi maku erottuu joukosta: Seesteinen (Tunnelma) saa 91% käynneistä, vaikka se on vain 80% koko luettelosta.

Top 10: John Henry Twachtman teokset, joita katsotaan eniten

Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: John Henry Twachtman -taiteilijan 10 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.

  1. Maisema 3 1 Maisema 3, 1902 900 käyntiä · 2,7%
  2. Putous 2 Putous, 1900 600 käyntiä · 1,8%
  3. Tree by a Road 3 Tree by a Road, 1889 600 käyntiä · 1,8%
  4. Putous 4 Putous, 1898 500 käyntiä · 1,5%
  5. The Waterfall 5 The Waterfall, 1895 500 käyntiä · 1,5%
  6. Waterfall, Yellowstone 6 Waterfall, Yellowstone, 1895 500 käyntiä · 1,5%
  7. Hollyn talonäkymä 7 Hollyn talonäkymä, 1901 500 käyntiä · 1,5%
  8. Connecticut Landscape 8 Connecticut Landscape, 1891 500 käyntiä · 1,5%
  9. Horseneck Falls 9 Horseneck Falls, 1889 500 käyntiä · 1,5%
  10. Yellowstone Park 10 Yellowstone Park, 1895 500 käyntiä · 1,5%

Kuinka suosittu John Henry Twachtman -sivu on kuukaudesta toiseen?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tämän kaavion luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202601 200
Hei 20261 00027 900
Elo 2026400800
Syy 20263001 500

Kuinka paljon John Henry Twachtman teokset saavat yhteensä huomiota?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten suosituimmat John Henry Twachtman -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tämän kaavion luvut
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Maisema 3000000000500200200
Landscape00000000000100
The Waterfall00000000050000
My Summer Studio00000000010000
Horseneck Falls0000000020030000
Arques-la-Bataille00000000020000
The Rapids, Yellowstone00000000030000
Putous00000000050000
Meadow Flowers (also known…000000001002000100
Putous0000000005000100

Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: miten John Henry Twachtman on nähty?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä tämän kaavion luvut
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet31 30094,6%
puhelimet1 7005,1%
tabletit1000,3%

Millä kielillä John Henry Twachtman on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä tämän kaavion luvut
KieliKäynnitJaa
englanti200100,0%

Miltä John Henry Twachtman päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tämän kaavion luvut
PäiväKäynnit
su 4 Lok100
ma 5 Lok300
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok300
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok100
ma 12 Lok200
ti 13 Lok100
ke 14 Lok100
to 15 Lok0
pe 16 Lok200
la 17 Lok200
su 18 Lok0
ma 19 Lok100
ti 20 Lok0
ke 21 Lok300
to 22 Lok100
pe 23 Lok500
la 24 Lok100
su 25 Lok (ennuste)100
ma 26 Lok (ennuste)300
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)200
to 29 Lok (ennuste)200
pe 30 Lok (ennuste)300
la 31 Lok (ennuste)100
su 1 Mar (ennuste)100
ma 2 Mar (ennuste)300
ti 3 Mar (ennuste)100
ke 4 Mar (ennuste)200
to 5 Mar (ennuste)200
pe 6 Mar (ennuste)400
la 7 Mar (ennuste)200
su 8 Mar (ennuste)100
ma 9 Mar (ennuste)300
ti 10 Mar (ennuste)100
ke 11 Mar (ennuste)200
to 12 Mar (ennuste)200
pe 13 Mar (ennuste)400
la 14 Mar (ennuste)200

John Henry Twachtman: nopeita vastauksia

Mikä on John Henry Twachtman -taiteilijan katsotuin teos?

Se on Maisema 3: 900 vierailua, mikä on 3% John Henry Twachtman -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 10.

Kuinka monta käyntiä John Henry Twachtman saa?

33 100 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 1 700 taiteilijan sivulla ja 31 400 yksittäisissä teoksissa.

Katsovatko ihmiset John Henry Twachtman -teoksia puhelimella vai tietokoneella?

Molemmat: käynnit jakautuvat laitteisiin tietokoneet (95%), puhelimet (5%) ja tabletit (0%); kärjessä on tietokoneet osuudella 95%.

Onko John Henry Twachtman -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?

Kyllä, Seesteinen (Tunnelma): 91% vierailuista vastaa 80% osuutta luettelosta.