Jan Lebenstein Kävijätilastot ja katsotuimmat teokset

1930 – 1999

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jan Lebenstein sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Lyhyt versio artistille Jan Lebenstein

Axial Figure 197 on Jan Lebenstein -taiteilijan suosituin teos: 100 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 25% kaikista katseluista. Axial Figure ja Animal II täydentävät palkintopallin. Jan Lebenstein keräsi yhteensä 500 käyntiä, joista 200 taiteilijan sivulla ja 300 teoksilla. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 300. Yksi maku erottuu joukosta: Neutraalit sävyt (Väripaletti) saa 33% käynneistä, vaikka se on vain 12% koko luettelosta.

Top 4: Jan Lebenstein teokset, joita katsotaan eniten

Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Jan Lebenstein -taiteilijan 4 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.

  1. Axial Figure 197 1 Axial Figure 197, 1963 100 käyntiä · 25,0%
  2. Axial Figure 2 Axial Figure, 1959 100 käyntiä · 25,0%
  3. Animal II 3 Animal II, 1963 100 käyntiä · 25,0%
  4. Axial Figure 4 Axial Figure, 1960 100 käyntiä · 25,0%

Kuinka suosittu Jan Lebenstein -sivu on kuukaudesta toiseen?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tämän kaavion luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 20260300
Elo 20261000
Syy 20261000

Kuinka paljon Jan Lebenstein teokset saavat yhteensä huomiota?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten suosituimmat Jan Lebenstein -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tämän kaavion luvut
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Axial Figure 90000000000000
Axial Figure 76000000000000
Axial Figure 19700000000010000
Animal II000000000000
Axial Figure 154000000000000
Axial Figure00000000010000
Axial Figure 68000000000000
Axial Figure 38000000000000
Figure000000000000
Axial Figure00000000010000

Millä kielillä Jan Lebenstein on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Miltä Jan Lebenstein päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tämän kaavion luvut
PäiväKäynnit
ke 23 Syy0
to 24 Syy0
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok0
ke 14 Lok (ennuste)0
to 15 Lok (ennuste)0
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)0

Jan Lebenstein: nopeita vastauksia

Mikä on Jan Lebenstein -taiteilijan katsotuin teos?

Se on Axial Figure 197: 100 vierailua, mikä on 25% Jan Lebenstein -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 4.

Kuinka monta käyntiä Jan Lebenstein saa?

500 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 200 taiteilijan sivulla ja 300 yksittäisissä teoksissa.

Onko Jan Lebenstein -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?

Kyllä, Neutraalit sävyt (Väripaletti): 33% vierailuista vastaa 12% osuutta luettelosta.