Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Operation oli Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 400 katselukertaa, mikä vastaa 44% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient ja A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory. Yhteensä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen sai 2 700 käyntikertaa: 1 900 artistin sivulla ja 800 yksittäisten teosten sivuilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 900. Kävijät suosivat tyyliä Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 78% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 48% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 6 Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -teoksia (6 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
-
1
Operation, 1740
400 käyntiä · 44,4%
-
2
Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient
100 käyntiä · 11,1%
-
3
A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory
100 käyntiä · 11,1%
-
4
Tooth Extraction
100 käyntiä · 11,1%
-
5
Tavern Scene
100 käyntiä · 11,1%
-
6
A Group Of Peasants, Vegetables And Fruit
100 käyntiä · 11,1%
Kuinka monta ihmistä vierailee Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 1 300 | 600 |
| Elo 2026 | 300 | 0 |
| Syy 2026 | 300 | 0 |
Kuinka usein Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 74,2% | 100,0% |
| Pehmeä varjo | 6,5% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 0,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 3,2% | 0,0% |
| Valoisa | 16,1% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 38,7% | 22,2% |
| Hienovaraiset värit | 48,4% | 77,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 12,9% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 72,4% | 100,0% |
| Monokromaattinen | 13,8% | 0,0% |
| Neutraalit sävyt | 13,8% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 67,7% | 88,9% |
| Tasapainoinen | 19,4% | 11,1% |
| Voimakas | 12,9% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 67,7% | 77,8% |
| Pehmeä | 19,4% | 22,2% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 12,9% | 0,0% |
| Lausunto | 0,0% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 3,2% | 11,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 9,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 9,7% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 58,1% | 44,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 19,4% | 44,4% |
Mitä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Operation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 |
| At The Painter's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nterior With A Surgeon And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Patrician Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert In An Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Music Party | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a Surgeon and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lady Visiting An Alchemis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior with a Medical Pra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinenin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 50,0% |
| unkari | 100 | 50,0% |
Kuinka monta käyntiä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 100 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 200 |
Kysymyksiä artistista Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen teokset ovat suosituimpia?
- Operation on suosituin teos 400 vierailulla (44% kaikista Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 6 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen sai yhteensä 2 700 käyntikertaa: 1 900 taiteilijan sivulla ja 800 yksittäisten teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä teoksista Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 78% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 48%.